Nowy Jork w twoim mieszkaniu? Obecnie to możliwe dzięki aranżacji w klimacie nowojorskim!

Kategorie Bez kategorii
Co wyróżnia styl nowojorski od innych? Dojrzałość. Nic tutaj nie jest tradycyjne. Każde zestawienie ma jakiś sens, pomimo iż nie zawsze jesteśmy do niego przekonani.

Stolik z nogami od fortepianu? Ależ owszem! Poduszki – każda w inny wzór? Można? Można! Mile widziane są lampki, wiele lampek – bo co odróżnia wielkie miasto, jak nie wielkie skupisko reflektorów? Jedni by powiedzieli, że to po troszę kiczowate. Źle myślicie. Jest elegancko i co najważniejsze domowo.

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie wartościowy to sprawdź serwis, w którym znajdziesz podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Pufy będą super – są bardzo wygodne i praktyczne, bo zawsze można coś w nich schować.

mieszkanie, sypialnia

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
To nie są rzeczy tandetne – styl nowojorski to wzorzyste obicia, drewniane elementy oraz polerowany nikiel. M3 zaaranżowane, jak w Nowym Jorku przez całe lata zachowuje swój styl, klasę i urok. Klimat nowojorski to przede wszystkim wielka dbałość o szczegóły. Nawet w niewielkim pokoju można pokusić się o podrasowanie lokali tak, aby nabrało charakteru nowojorskiej aranżacji. Dobrze dobrana kolorystyka ma być zróżnicowana. Nie wybierajmy zatem koloru tapety identycznie do barwy pozostałych rzeczy, bo będzie przytłaczająco! Znacząca jest również kompozycja. Jeśli znajdziemy się w salonie w stylu nowojorskim, na pierwszym planie ma się pokazać właśnie ona.


Uporządkowana, przemyślana. Nie ma znaczenia, czy będzie to komoda nad którą będą fotografie w ramkach. Inne kąty tego pomieszczenia nie muszą już być tak poskładane, ważne że mamy coś w centrum, który nieustannie będzie przykuwał uwagę osób. Galeria fotografii w stylu nowojorskim znajdziesz tu: styl nowojorski galeria