Najlepsze prezenty na Gwiazdkę

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Za pasem Święta Bożego Narodzenia, więc trzeba zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym maluchom przyniesie dobrotliwy brodacz. Prezent ma być niebanalny i dobrze dobrany.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu masz zamiar jeszcze bardziej szczegółowo poznać ten temat, zalecam tę witrynę (https://magicplay.pl/?pl_serwis-i-czesci,56), ponieważ ona jest równie emocjonująca.

W artykule prezentujemy trzy interesujące propozycje choinkowe, które na pewno przypadną do gustu każdemu maluchowi. Każdy z tych prezentów mocno rozwija umiejętności dziecka oraz dostarcza wiele godzin zabawy.

plac zabaw dla dzieci

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Po pierwsze, angry birds na to bardzo interesujący produkt. Z pewnością każdy słyszał o grze Angry Birds na urządzenia mobilne. Jeżeli nie, zaprezentujmy szybko ten fenomen mobilny: rozgrywka zasadza się na wystrzeliwaniu z procy ptaków w celu zniszczenia świnek. Ta niezależna produkcja fińskiego dystrybutora gier elektronicznych uzyskała ogromną popularność w trakcie ostatnich trzech lat. W Angry Birds pocina już sto milionów użytkowników. A teraz szalone ptaki wydostały się z wyświetlaczy smartfonów i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa znakomicie stymuluje refleks i talenty ruchowe twojego berbecia. Ten fantastyczny podarek kupisz już za mniej więcej 89 złotych w dobrze zaopatrzonych sklepach zabawkowych, też tych cyfrowych.

Piłeczkowy wulkan to wytwór słynnego producenta zabawek Fisher Price. Jest przeznaczony dla najmniejszych maluchów, które właśnie uczą się chodzić. Pociecha wrzuca piękne kuleczki do środka wulkanu, a potem może je wyrzucać stamtąd w ciekawy sposób. Piłeczkowy Wulkan motywuje malucha do stawiania pierwszych kroków i badania otoczenia.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś interesującego na omawiany temat? Jeżeli tak, to zgłąb dane w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę fotografia mody.

Świetny dar dla maluszka, który ukończył już 6 miesięcy.

O rety krety to zabawa zręcznościowa renomowanej firmy Mattel dla pociech w wieku powyżej czterech lat. Zabawka czerpie ze szablonów zabaw, które pobudzają refleks. Grający muszą szybko stuknąć pałeczką krecika, który w danej chwili się zaświecił. Im błyskawicznej uda się zbić kreta, tym więcej plusów gracz ma na koncie. Znakomita rozrywka na mnóstwo radosnych godzin dla twojego dziecka i jego kolegi. Rozgrywka rewelacyjnie ćwiczy refleks oraz uczy bezkonfliktowej i rzetelnej rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *