Prezenty inne niż wszystkie – w jaki sposób zaskoczyć siedmiolatka?

Kategorie Bez kategorii
Zbliżają się urodzinki twego siedmiolatka, chcesz czymś zaskoczyć potomka, które właściwie wszystko już ma. Lego, lalki, kuchenki, układanki, laptop… Czy może być jeszcze coś, co sprawi potomkowi radość? Owszem, podpowiadamy.

Urodziny

kliknij po więcej informacji

Autor: Sakena
Źródło: http://www.flickr.com

pociechy to dzisiaj wyzwanie. Nabycie wyszukanego podarunku, który spowoduje radość na dłużej, wcale nie jest takie łatwe. Ciekawe są zabawki elektroniczne, trudno przebić czar gier komputerowych i zainteresować siedmiolatka czymś innym. Sprawy nie ułatwia ciągły wyścig pomiędzy dziećmi o to, które posiada coś lepszego niż pozostałe. To niestety naturalne i nie da się tego uniknąć.

Przygotowaliśmy bonus dla osób, które poszukują uzupełniających danych – zobacz informacje (https://kamrec.pl/pl/c/Akcesoria/30) tutaj. Odnosi się ono do analizowanego w tym artykule tematu.

Porozmawiaj z synem lub córką, że takie ściganie się z równolatkami do niczego nie prowadzi. Staraj się uczyć latorośl, że najlepsze prezenty są dane z serca oraz wcale nie muszą być „naj” w każdej kategorii, żeby koledzy a także koleżanki padali z zazdrości. Jednak najlepsze prezenty to te, które wymagają od rodzica wspólnej rozrywki z dzieckiem. W codziennym zabieganiu dzieciom w najwyższym stopniu brakuje naszej obecności. Oto niespodzianki, które zaskoczą latorośl. Deskorolka – bądź czynny z potomkiem. Oderwij latorośl od komputera! Ofiaruj mu zdrowie a także aktywność. Deskorolka to super frajda. Wyjdźcie na zewnątrz, możecie wespół nauczyć się jeździć. Nie zapomnij tylko o kasku. Bez tego ani rusz. To kapitalny prezent i dla chłopców, i dziewczynek. Deska może być wszak różowa! Jeśli nie deska, to rolki. Każda zachęta, żeby wyjść na dwór, będzie dobra. Łamigłówki dla dzieci. Pamiętasz radość z kostki Rubika? Jest to ponadczasowa łamigłówka, jaka sprawi, że będziesz się z potomkiem dobrze bawić. No właśnie, ty z potomkiem, gdyż na pewno w pierwszej kolejności pokażesz mu, jak się tą kostkę układa.

Kolejną propozycją będą Puzzle. Czy 1000 fragmentów puzzli z ukochanymi bohaterami starczy na wspaniały familijny, urodzinowy wieczór? Gumki loom bands – są pewne rzeczy, których nie można mieć zbyt dużo. Taki prezent zawsze sprawi frajdę. Tym bardziej, jeśli ty będziesz bawić się z pociechą. Teraz modne są loom bands. Gumki to nie wyłącznie bransoletki dla dziewczynek, to wszelkiego typu stworki, zawieszki. Zabawa dla dziewcząt i chłopaków, w jaką z sukcesem dadzą się wciągnąć rodziciele. Odwiedź sklep internetowy z zabawkami, a na pewno coś wpadnie ci w oko. Najlepszym wyborem będą firmowe zabawki Wader. Sprawdź: oferta sklepu internetowego z zabawkami.