Wieczór dla wychodzących za mąż

Kategorie Ciekawostki,Materiały dodatkowe
Ceremonia ślubna to wyjątkowe wydarzenie. Organizacja tego dnia oraz przyjęcia weselnego pochłania mnóstwo czasu i nakładów pieniężnych. A ważna jest przecież również impreza przed tym dniem, czyli wieczór panieński. Jeśli poszukujesz firm, które zapewniają organizację takich przyjęć, do Google wpisz wieczór panieński.

Ludzie z takiej firmy na pewno podsuną interesujące koncepcje na spędzanie tego wesołego wydarzenia, lecz warto mieć w zanadrzu nieco własnych koncepcji. Jeśli nic ci nie przychodzi do głowy, czytaj dalej ten artykuł.

Przebrania  INCITARI

Autor: INCITARI
Źródło: INCITARI

Na wieczór panieński fajnie jest opłacić performerów, którzy uprzyjemnią przyjęcie jakimś pokazem (wieczór panieński – prezentokracja). Przykładem jest czarujący magik, który rozbawi zaproszone dziewczyny zdumiewającymi iluzjami. Możesz także opłacić kabareciarzy, którzy będą rozśmieszać towarzystwo przez calutki wieczór. Jeżeli organizujesz wieczór panieński na wolnym powietrzu, z dala od mieszkań, możesz zatrudnić paru pirotechników, aby odpalili olśniewające fajerwerki na cześć panny młodej. Aby odszukać przedsiębiorstwo, które zajmuje się tego typu rzeczami, do Google wklej frazę Agencja artystyczna Wrocław.

Wieczór panieński

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wartą uwagi opcją na wieczór panieński jest zaproszenie striptizera. Ten zwyczaj wziął się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest powszechnie obecny na tego rodzaju wydarzeniach. Tancerz może się przebrać w strój taki, jaki wskaże osoba zamawiająca – może to być na przykład ubiór seksownego policjanta.

Taka rozrywka jest dosyć droga, lecz opłaca się przeznaczyć te pieniądze na wspaniałą zabawę. Przy tej kategorii rozrywek zaznaczamy – jeśli postawisz na tego rodzaju show striptizerski w trakcie wieczoru panieńskiego, zanim zarezerwujesz striptizera zapytaj się przyszłej panny młodej, czy jej to nie przeszkadza.

Zainteresował Cię ten artykuł? Odwiedź pomocny portal (www.krevetki.pl/), a przeczytasz więcej informacji na omawiany wątek, które z pewnością Cię zaciekawią.

Narzeczona zaś musi zapytać również swojego partnera, by potem nie było zgrzytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *