Fachowe kręcenie z powietrza.

Kategorie Bez kategorii
Zdjęcia i filmy wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Obraz oglądany z góry uzmysławia nam ogrom kształtów, barw i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, architektura, fragmenty miast, wielkie budowle i konstrukcje, a także przeróżne zbiorowiska ludzkie, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i kreują magię konotacji

.

Widok z lotu ptaka

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (zobacz ofertę firmy Magic Eye) przy użyciu fachowego sprzętu latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, kreatywną grupą ludzi, z pasją. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepszych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy inaczej. Jesteśmy twórczy, mamy głowy pełne ciekawych idei, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów przy kolejnych projektach. W dążeniu do celu czyli zadowolenia Klienta kierujemy się specjalistycznym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, firmami i osobami prywatnymi.

Naszym odbiorcom proponujemy profesjonalną, elastyczną obsługę, porady techniczne – na najwyższym poziomie. Oferujemy najlepszą jakość materiału video filmowanego z powietrza. Nasza firma ma licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym kraju. Przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania fotografii i filmików z lotu ptaka należy zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja ta jest poręczeniem bezpieczeństwa i fachowości usług wykonywanych przez firmę.

Fotografie tworzymy przy pomocy bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę lub aparat do wysokości prawie pół kilometra.

Absorbujący wpis? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten link, ponieważ w witrynie (http://sitodruk-maszyny.com/maszyny/suszarki-miedzyoperacyjne/), którą tu odnajdziesz, też jest coś ciekawego.

Za pomocą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, rejestrujemy płynny obraz w jakości full HD i zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, korzystamy z podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest prosto z aparatu i wyświetlany na ekranie.

Tym sposobem jesteśmy w stanie w całości kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zlecenie. Tworząc nasz warsztat nieustannie uzupełniamy go o najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz bogatsza.