Obroże dla piesków, czyli czego to ludzie nie wymyślą

Kategorie Bez kategorii
Widząc na ulicy ludzi spacerujących z psami nie da się nie zaobserwować błyszczących na szyi pupili obroży. Nie tak dawno były noszone przede wszystkim dla ochrony przed pchłami ewentualnie po to, aby móc o co zaczepić smycz. Czy dalej tak jest?

psy

Autor: Heather
Źródło: http://www.flickr.com

Nowiutkie gadżety dla pupili nie raz przechodzą nasze oczekiwania (coś dla Twojego pupila). Grające gryzaki, które są w stanie nawet powtórzyć szczekanie czy też komendę właściciela, różnokolorowe ubranka lub też dla największych zmarzluchów kombinezony zimowe z futrem – to raptem jedne z mnóstwa gadżetów dla naszych ukochanych pupili. Największą furorę jak dotąd robią obroże dla psów. Dlaczego? Może uzasadnieniem jest ich ogólnodostępność i cena. Jeśli zdecydujemy się na prostsze rodzaje zdołamy dostrzec, iż w ogóle nie są one bardzo kosztowne.

Najtańsze to te zrobione z taśmy, szyte, a regulacja ich szerokości gwarantuje dostosowanie wielkości tegoż gadżetu do obwodu szyi szczeniaka. Ich koszta wahają się od około 20 do 30 złotych. Następne całkiem dostępne są obroże dla psów utworzone z ekoskóry, są w różny sposób zdobione, bardzo subtelnie wyglądają na pupilu, nie ważne czy jest on potężny czy też nie.

Czy opisywany artykuł jest dla Ciebie godny uwagi? Jeśli tak, to bez wątpienia zaintryguje Cię też to wiarygodne źródło – mówi o pokrewnej problematyce.

Kupimy je w cenie od 40 złotych. Najdroższe jak dotąd dostępne bez problemu na naszym rynku są te utworzone z prawdziwej skóry, ceny rozpoczynają się od 60 złotych, a sięgają nieraz 200.

Gdy chodzi o typy zdobień na tych dodatkach dla psów, możemy swoim pociechom zafundować gadżet niemalże w każdym odcieniu, jakim chcielibyśmy. Pragnąc poszczególnie odznaczyć zwierzę, możemy zafundować odpowiedni grawer, zdarzają się jednakże także okoliczności, iż właściciel chce, aby na obroży widniało jego imię, nie psa. Kiedy lubimy błyskotki – nic utraconego, albowiem obroże dla psów są również z dodatkiem kryształów – . W zależności od ich ilości cena tego typu elementu waha się w granicach od 70 do nawet kilku tysięcy złotych!

Dla normalnego człowieka to jednak lekka przesada wydawać taką liczbę funduszy na naszyjnik na szyję psa. Jednakże są także przydatne funkcje, oprócz tych designerskich, w tego typu bonusach dla pupili, jakimi są obroże dla psów. Można bowiem wbudować chip , który zapewni nam pilnowanie na GPS-ie naszej pociechy, zapobiegać ma to ewentualnym zaginięciom zwierząt. Taki gadżet to jednakże już cenna rzecz, nie wszyscy są w stanie sobie na nią „od zaraz” zezwolić.

psy

Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com

Każde zwierzę wiąże się z wydatkami, poczynając od karmy , kończąc na gadżetach. Obroże dla psów umożliwiają nam bezpieczne wyprowadzenie pupili na spacer, jednakże kolekcjonerzy mogą nie zadowolić się normalną taśmą, będą chcieli mieć coś niespotykanego. Właśnie dla nich produkowane są barwne, z przeróżnych surowców i z dżetami bądź kryształami. Pamiętajmy pomimo tego, iż parę tysięcy złotych wydanych na obrożę to bardzo dużo funduszy, zatem we wszystkim należy kierować się zdrowym rozsądkiem.