Jakiej firmy naczynia chce mieć w swojej kuchni każda pani domu?

Kategorie Bez kategorii
Każda pani domu chciałaby posiadać w swej kuchni bardzo dobre garnki. Dobrze jest, gdy są to naczynia bezkonkurencyjnych producentów. Wwczas jest pewność, że potrawy przygotowywane przez panią domu będą mieć idealny smak i zawsze będą się udawać.

Duńska firma Eva Solo wytwarza właśnie idealne garnki. Szczycą się one wysoką klasą i funkcjonalnym wyglądem. Spółka ta wprowadza luksusowe wzornictwo do przedmiotów kuchennych, jakie wykorzystujemy na co dzień. Do kupienia w wirtualnym markecie są szklanki ze szkła przezroczystego o fesetowym wzorze. Ze względu na swój uniwersalny wygląd, szklanki te mają olbrzymie zastosowanie. Można by ich używać do zimnych oraz gorących napojów, przez wykorzystanie wysokiej jakości szkła utwardzanego. Będą pasowały do zwyczajnie nakrytego stołu, razem z eleganckimi sztućcami. Szklanki mają prosty kształt, lecz przełamuje go fesetowy wzorzec, jaki ładnie odbija światło. W taki sposób powstaje niepowtarzalny efekt wizualny. Można by używać ich podczas śniadania, wypijanej po południu kawy czy też spotkania w grupie znajomych. Przystosowane są one do mycia w zmywarce.
eva solo

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Nabyć moglibyśmy także zestaw desek do krojenia wraz z podstawką firmy Eva Solo. Zestaw składa się z trzech desek o różnych kolorach oraz podstawki, która oszczędzi sporo miejsca na stole w kuchni. Każda z desek ma odmienny odcień, i każda z nich przeznaczona jest do czego innego: do krojenia chleba, ryb lub tapeta na ścianę do pokoju dziecka kurczaka. Odmienny kolor każdej deski pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości w kuchni oraz eliminuje problemy związane z bakteriami, które gromadzą się w zwyczajnych deskach. Umyte deski można położyć na podstawce.

Deski zostały stworzone z tworzywa sztucznego, gdyż zostało ono uznane za surowiec higieniczny, jaki zapobiega roznoszeniu się bakterii. Podkładka pod deski jest z aluminium. Deski można by myć w zmywarce, ale podstawkę trzeba zmywać ręcznie.