W obecnych czasach wszelkie używane kilkukrotnie narzędzia muszą być sterylizowane w niezwykle dużej temperaturze, żeby zapewnić bezpieczeństwo pacjentom

Kategorie Bez kategorii
W niepamięć odeszły już dawno czasy, gdy używało się igieł wielokrotnego użytku i poddawało się te narzędzia procesowi odkażania. Jednakże nie znaczy to, że użytkowanie jednorazowych narzędzi całkowicie opanowała europejski rynek.

Nadal w wielu specjalizacjach używa się części, które są nazbyt drogie, aby zmarnować je po jednym zastosowaniu. Z tej przyczyny w wielu gabinetach, salonach kosmetycznych czy klinikach nadal potrzebne wydają się autoklawy.
dentysta

Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com

Vacuklav to niezwykłe urządzenie, które w dużej temperaturze niejednokrotnie przekraczającej 120 stopni sterylizuje różne przyrządy. Zazwyczaj odkaża się w taki sposób endoskopy, skalpele, cewniki, ręczniki albo końcówki wierteł do mikrodermabrazji. Autoklaw parowy wygląda jak niewielka mikrofalówka i jest niezwykle prosty w obsłudze. Jeżeli interesuje nas profesjonalny autoklaw Melag – jest niemiecką spółką, która produkuje urządzenia najlepszej klasy. Mają one wszystkie potrzebne certyfikaty i bez problemów mogą być rekomendowane nawet najbardziej rygorystycznym odbiorcom, takim jak lekarze. Autoklaw parowy jest sterylizatorem, który nie popsuje się. Trzeba kupować urządzenia zaufanej marki, ponieważ nie można oszczędzać na zdrowiu.
Jeśli jesteś właścicielem kliniki albo (lombard warszawa złoto) salonu urody, jak najszybciej wyposaż swój zakład w Vacuklav – ZNAM Świdnica ma vacuklav.

Dzięki temu zapewnisz swoim klientom bezpieczeństwo oraz jednocześnie unikniesz wezwań do sądu o zarażenie klientów groźnymi chorobami, co mogłoby się zdarzyć, gdyby nie odkażać narzędzi.