W którym miejscu najbezpieczniej chować ubrania?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Na pewno znamy te zabawne sytuacje, kiedy kobieta staje przed szafą, na pięć minut przed wyjściem i nieoczekiwanie ze zgrozą orientuje się, że kompletnie nie ma co na siebie włożyć. To bardzo dziwna rzecz, ponieważ szafa zazwyczaj jest zapełniona ciuszkami. To typowo kobieca przypadłość. Ale możliwe, że gdyby w tej garderobie był porządek, nasza dama prędzej dokonałaby ostatecznej decyzji?

garderoba

Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox
Co uczynić, kiedy ubrania nie chcą się nam zmieścić w szufladach? Doskonałym rozwiązaniem jest wyrzucenie tych zbędnych. Z pewnością każdy ma we własnej szafie rzeczy, których już od jakiegoś czasu nie nosi. Dzieje się tak z rozmaitych powodów. Czasami, zachęceni ciekawą zniżką, weźmiemy coś, co tak naprawdę zupełnie nie jest w naszym stylu. Innym razem jesteśmy obdarowywani przez najbliższych ciuchami, które ani trochę nam się nie podobają, ale nie potrafimy ich wyrzucić. Ale teraz koniec z sentymentami. To, co nam się nie podoba, powinno natychmiast opuścić nasze mieszkanie.

Idealnym rozwiązaniem problemu z ubraniami jest kupno nowoczesnej szafy (zobacz szafy na wymiar warszawa), której wnętrze będzie dokładnie zagospodarowane. Są one podzielone na specjalne sekcje, a te potem na rozmaite półki i szuflady. W tego typu meblach zmieści się praktycznie cała nasza garderoba i na pewno starczy jeszcze miejsca na obuwie, czy dodatki, jak na przykład rękawiczki.

Jeśli nie jesteśmy w stanie zakupić tego typu szafy, głównie ze względu na małą powierzchnię pomieszczeniu, możemy wybrać pozostałe meble, które mogą nam pomóc uporać się z porozrzucanymi wszędzie ciuchami. Można zaopatrzyć się w specjalne stojaki na ubrania, które spełnią zadanie szafy. Są one niezmiernie praktyczne i łatwo je poskładać. Zmieszczą się nawet w najmniejszym wnętrzu i możemy je postawić w pomieszczeniach, gdzie panuje duża wilgoć. Możemy też zmodernizować naszą starą garderobę. Wystarczy dokupić drążki na ubrania, klamerki na wieszaki, które pozwolą nam wieszać po kilka ubrań na sobie oraz półki do zawieszenia, które skutecznie spożytkują wolną przestrzeń w naszej szafie. Na dole z kolei możemy postawić pudełka na obuwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *