Jonizacja na minus, czyli jakimi sposobami wyrównamy dawkę jonów przyswajaną z ekranów?

Kategorie Bez kategorii
Nawilżanie powietrza ma znaczący wpływ na poprawne funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Zbytnia „suchość” sprawia, że w powietrzu znajduje się bardzo dużo roztoczy, które – zwłaszcza u alergików – prowokują katar i kaszel. Przeważnie mierzymy się właśnie z problemem małej wilgoci. Pomoże nam w tym urządzenie do oczyszczania powietrza.

Warto w tym miejscu uświadomić sobie, że prawidłowa wilgotność powietrza nie jest kwestią pojedynczej. Wytworzenie aury idealnej wyłącznie na czas pracy, przy niezadbaniu o warunki przed i po, nie przyczyni się do poprawy własnego samopoczucia. Dostosowana liczba jonów powinna towarzyszyć nam jak najczęściej.

koniecznie zobacz

Źródło: http://www.airnaturel.pl

Wilgotność jest ściśle powiązana z jonizacją powietrza. To niezwykle istotna, ale co gorsza – pomijana kwestia. Przesiadujemy przed różnymi monitorami (telewizory, komputery, laptopy) zdarza się że nawet powyżej ośmiu godzin dziennie. Właśnie te sprzęty przyczyniają się do ogromnej emisji w naszą stronę dodatnich jonów, których nie przyjęlibyśmy od środowiska naturalnego. Będąc zbyt „na plusie” nie funkcjonujemy tak efektywnie powinniśmy.

Nawilżacze powietrza to sprzęty, które wytwarzają przede wszystkim jony minusowe, które równają ilość jonów przyjmowanych przez nasz organizm do wartości neutralnej. Jakie są zalety takich nawilżaczy? Będąc w środowisku, w którym działają ujemne jony, stajemy się bardziej skoncentrowani; przyspieszeniu ulega też proces gojenia. W przeciwieństwie do jonów plusowych przyspieszeniu ulegają też reakcje biologiczne. Atrakcyjności nawilżaczom dodają odpowiednio dobrane olejki eteryczne. Ich woń pozwala na lepsze zrelaksowanie się, zniwelowanie stresu, poprawę nastroju.

Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl
Można też jonizować organizm w sposób naturalny.

Czy po przeczytaniu omawianego zagadnienia posiadasz wątpliwości? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz poznaj więcej informacji (https://www.pomoceszkolne24.pl/PREPARATY-MIKROSKOPOWE/1/133/) odnośnie przedstawianej tematyki.

Taki który spowoduje, że będziemy mogli odstawić na bok nawilżacze ultradźwiękowe i na parę, np. sprawdź. Uwaga, jeśli częściej niż gdzie indziej u nas pada mamy przewagę! Deszcz i burze nie zrekompensuje nam dnia ze słońcem, niemniej jednak pozwoli na wyrównanie jonów, kluczowych dla lepszego funkcjonowania biologicznej maszynerii. Kolejnym sposobem na doładowanie się „minusami” pod dniu pełnym elektronicznych „plusów” jest zorganizowanie ogniska, grilla. Czyli znów blisko kolejnego żywiołu, którym tym razem jest ogień.