Jakie są wady i zalety przedłużania krótkich włosów?

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Wiele kobiet nie jest usatysfakcjonowanych z wyglądu swoich włosów. Okazują się krótkie, rzadkie i zaniedbane. Sposobem na poradzenie sobie z tym problemem mogą być bardzo znane zabiegi przedłużania krótkich włosów. Powinniśmy przekonać się więc, czy przedłużanie krótkich włosów to odpowiedni, a przede wszystkim bezpieczny zabieg.

przedłużanie krótkich włosów

Autor: Enrico Strocchi
Źródło: http://www.flickr.com
Czy każda kobieta może się mu poddać?
Modę na przedłużanie krótkich włosów rozpropagowały oczywiście sławne gwiazdy, które bardzo ochoczo kontrolowały długość oraz gęstość swoich fryzur. Gęste, zadbane włosy chciałaby mieć każda kobieta, a już w szczególności jest to znaczące w showbiznesie. Niezwykle szybko ze świata gwiazd moda ta rozpowszechniła się na całym świecie. Obecnie w naszym kraju jest znacznie więcej pań, jakie mają zamiar zdecydować się na tego rodzaju zabieg.
Dwustronny materac z kolekcji TRENTE w opcji H3

Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Niestety nie każda kobieta może pozwolić sobie na tego rodzaju zabiegi. Warto pamiętać, iż proces przedłużania włosów jest niestety bardzo szkodliwy dla struktury naszych naturalnych włosów. Jeżeli więc kobieta dysponuje bardzo łamliwymi i cienkimi włosami, najpewniej musi niezwykle dokładnie rozważyć możliwość przedłużania włosów. Problem w tym, że zabieg może zdecydowanie pogłębić jej kłopoty, dlatego też w pewnych przypadkach znacznie lepiej zrezygnować z tej możliwości.
Jeżeli jednak nasze włosy są w całkiem niezłym stanie, a równocześnie naszym marzeniem jest posiadanie długiej, pięknej fryzury, zapewne przedłużanie włosów to coś odpowiedniego dla nas! Do przedłużania zazwyczaj używa się odpowiednie pasemka, jakie niezwykle często przygotowywane są na specjalne zamówienie. Najczęściej doczepiane włosy są proste, aczkolwiek w wielu salonach fryzjerskich istnieje możliwość dołączenia włosów kręconych albo falowanych.
urodziny dziecka

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Długość oraz metoda dołączenia włosów w niezwykle wielu przypadkach zależy przede wszystkim od struktury włosów, ich długości itd. Ważne jest również właściwe dobranie Kolorów włosów.

Bardzo ważne jest, aby podczas całego zabiegu, nieustannie współpracować z fryzjerem, który dokładnie podpowie nam, które rozwiązanie oraz metoda doczepiania włosów jest najlepsza. Tylko wtedy będziemy pewni, że efekt końcowy będzie zadowalający, a jednocześnie nasze włosy przez dłuższy czas będą lśniące i zdrowe.