Jak powinien zostać przeprowadzony właściwy tuning niemieckiego auta?

Kategorie Transport i przemysłowe aktualności
Facetom ciągle jest za mało. Pragną więcej pieniędzy, aby zakupić sobie lepszy pojazd z jeszcze większym motorem, aby mógł pędzić jeszcze szybciej. I po co to komu? Niech sobie kupi ciężarówkę, to będzie mógł opowiadać swym kumplom, iż ma największy.

.. samochód.
Wszakże on i tak nie posłucha, szybciej zrobi Passat ciekawe portal S Performance Wrocław kliknij B6 tuning. Tego typu obróbka mogłaby tyczyć się felg, reflektorów albo motoru. Twierdził, iż chce odmienić jego mapę lub coś takiego. Nie wiadomo, dlaczego nie mógłby zakupić takiemu motorowi kompasu, to nie będzie mapy potrzebował. Wszakże on mówi, iż wykona w Passat B6 tuning – chip rasowanie dobitnie. No dobrze, miejmy wyłącznie nadzieję, iż te chipsy będą smakowite. Uwielbiamy takie o smaku sera fromage jak by co. Swą drogą ciekawe ile kosztuje dobry perfekcyjny Passat B6 tuning? Podobno pojazd zyskuje wręcz o kilkaset koni mechanicznych więcej. A my lubimy koniki…
sieci

Wcześniej mieliśmy BMW E39 tuning. W warsztacie zrobiono nowy wydech, obniżone podwodzie oraz dodaliśmy felgi (przetestuj felgi z Poznania – https://sportwheels.pl/) ze szprychami, bo te stare nie są już trendy. A wszakże z drugiej strony podobno BMW E39 tuning często zachowuje styl germański. Znaczy to, że przez BMW E39 tuning przywraca się stan jak najmniej oddalony oryginałowi. Zatem już nie wiem o co idzie – ma zostać jak najstarzej, lecz felgi wyszły z mody? Ktokolwiek coś tutaj kręci raczej.

A może jednak dołączyć jakikolwiek bodykit, jakiekolwiek małe spojlery? Ciemne okna? Dobra gleba? Fajne alusy? Być może soczewkowe reflektory? Wszakże nie ma to jak obszerne stado koni pod maską! Tak powinien wyglądać właściwy BMW E39 tuning. Takiego czegoś żaden mężczyzna nie będzie się wstydzić.