Idealna płytka rektyfikowana? Zdecyduj się na płytki Keraben

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Na wygląd łazienki wpływ mają oczywiście urządzenia sanitarne, barwa ścian oraz kafelek. Trzeba znać się na instalacji kafelek. Najlepiej zatem zawezwać na pomoc fachowca, jeżeli sami nie jesteśmy mocni w tym zakresie.

szyby
Klose

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sami wszakże musimy dokonywać wyboru, odnośnie typu płytek.
Podczas doboru płytek, wbrew przekonaniom, liczy się nie tylko ich zakres barw i wzornictwo. Ważne jest, by płytki były dopasowane do siebie wwzajemnie pod względem wymiarów. Płytki ceramiczne, które po wypaleniu dobywa się z pieca, mają zbliżone chociaż nie tożsame rozmiary. Każda płytka jest zatem kalibrowana.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie frapujący, to bez wahania kliknij tu i zobacz te informacje – w tamtym miejscu również zobaczysz wiele ciekawych informacji.

Kalibracja ma za zadanie ujednolicenie rozmiarów. To jednak nierzadko nie wystarcza, szczególnie w wypadku dużych płytek. wyłącznie płytka rektyfikowana zapewnia nam zgodność pod względem wielkości między poszczególnymi płytkami z tej samej serii. Rektyfikacja to mechaniczne zeszlifowanie brzegów płytki. Płytka rektyfikowana Dzięki takiemu rozwiązaniu ma ostre brzegi, co nadaje nowoczesny design twej łazience. Dzięki ujednoliceniu wielkości i kształtów płytek, mniej widoczne są krawędzie między płytkami, niż w wypadku płytek kalibrowanych.

Masz zamiar zobaczyć kolejne materiały tyczące się wyjaśnianej tu problematyki? Jeśli tak, to wejdź na ten odnośnik oraz zobacz wpis ze strony (https://www.meblemagnat.pl/pl/i/O-firmie/8).

Cena rektyfikowanych płytek jest trochę większa, jednak dobrze zainwestować w dobry styl.

Jeśli ciekawi nas zatem płytka rektyfikowana, warta uwagi jest hiszpańska firma Keraben. Produkuje ona zarówno płytki na ściany, jak i podłogowe. Płytki Keraben cechują się nowoczesnym wzornictwem. Możemy wybierać w wielkości, wzorach oraz kolorach. Keraben jest dość popularną firmą, dlatego zarówno nas tronach sieciowych, jak i w renomowanych sklepach tradycyjnych znajdziemy płytki Keraben.

Jeśli frustruje nas ogromny wybór, możemy zamówić próbki poszczególnych, interesujących nas płytek.
Kafelki to ważny fragment wystroju twojej łazienki. Zatroszczmy się zatem o to, by były one dobrej jakości.