Maseczki na przeróżne okazje – czyli, w naszym wypadku, karnawałowe i na święto Halloween

Kategorie Materiały dodatkowe
Chciałbyś dodać własnej zabawie karnawałowej trochę tajemniczości? A może mieć jakiś rekwizyt, który pomoże Twojemu dzieciakowi wcielić się w jakiego typu rolę w okresie Halloween? To wszystko oraz jeszcze więcej w naszym felietonie!

Od bardzo dawna, ludzie używali masek by przydać sobie trochę tajemnicy, albo wtopić się w rolę kogoś innego. W tych czasach maseczki nadal są bardzo popularne, w szczególności w czasie trwania karnawału, a także w trakcie Halloween, kiedy bywają elementem stroju naszego własnego dzieciaka.

Omawiany temat Cię fascynuje? Więc odsyłam tu (https://www.scootive.pl/hulajnoga-czesci/140-kierownice/Kierownica-Lucky-Ti-Kink-Titanium), ponieważ odnajdziesz tu ciekawe dane na opisywane zagadnienie, które warte są uwagi.

Maski karnawałowe, można używać zarówno w trakcie jakichś bardziej duże imprezy, jak również w czasie kameralnych spotkań, by nadać tym imprezom pewnej dozy szarmanckości i tchnienia starych czasów. Tego typu maseczki kosztują nawet kilka złotówek, a więc na pewno odnajdziesz jakąś rzecz dla samego siebie!

hiszpania - miasteczko

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Co zaś tyczy się Halloween, to maski na Halloween bywają w porównaniu do maseczek karnawałowych (które są kwintesencją smaku oraz pewnej dozy tajemnicy), odzwierciedleniem obaw. Maski na Halloween bywają zazwyczaj straszne – bywają to twarze bestii albo wiedźm, ale tez odzwierciedlają często postacie, które bywają z filmowych horrorów, rodzaju: Freddy Krueger z Ulicy Wiązów, filmiku Krzyk czy szalonego Jasona. Maski te bywają cząstka całego stroju, którego dopełniają ciuszki danego stwora lub postaci – kto się zna na maskach na halloween. Kwoty takiego typu ubrań wychodzą nawet za mniej aniżeli pięćdziesiąt złotówek, jeżeli dobrze po szukasz!

Nie czekaj i zamów strój dla własnego dziecka na Halloween, albo dla samego siebie maseczkę karnawałową już w tej chwili, a z calutką pewnością nie będziesz żałować decyzji!