Balony i wielobarwne konfetti

Kategorie Bez kategorii
Sposób przystrojenia sali weselnej to jedna z tych rzeczy, które zapadną w pamięć gości. Oczywiście nie dekoracje są w dniu ślubu na pierwszym planie, lecz są w stanie one sprawić, iż goście poczują się lepiej i naprawdę będzie czuć weselną atmosferę. Z radosnymi przyjęciami niezmiennie łączą się dodatki takie, jak balony oraz konfetti. W Waszej sali weselnej możecie wprowadzić jedno i drugie rozwiązanie.

Dekoracje na wesele

Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Balony zawsze świetnie wyglądają. Dziś jest to właściwie dekoracja klasyczna, ale wciąż często wykorzystywana przy najróżniejszych świętach. Balony natychmiast wprowadzają imprezową atmosferę. Ogromnym plusem balonów jest to, że są one bardzo tanią ozdobą. Co więcej, można na własną rękę przystroić salę w ten sposób. Nie potrzebne jest tutaj doświadczenie. Wystarczy kupić opakowanie balonów, nadmuchać przy pomocy kogoś z rodziny i powiesić pod sufitem.

Dobrze jest spojrzeć na cenę pojedynczego balonu. W pomieszczeniu możemy powiesić nawet ponad sto balonów – wszystko zależy od naszego pomysłu a także wielkości sali. Ceny baloników mogą być zupełnie inne. Warto wybrać się na zakupy do hipermarketu lub hurtowni, aby kupić większe opakowanie. Wówczas zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Baloniki musimy też przywiązać grubą nitką. Mocowanie powinno być solidne, bo elementy dekoracji mogą być niechcący trącane przez zaproszonych. To istotne, by baloniki wówczas nie oderwały się.

Żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt, warto również kupić konfetti. To akurat element, którego może być wszędzie dużo. Jeśli będzie leżeć na podłodze, na pewno żadnemu z gości nie przeszkodzi. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na lovingit.pl (loving it – tysiąc pomysłów na weselne dekoracje)