Na czym mógłby zechcieć się zdrzemnąć grecki bóg nocnego odpoczynku i marzeń sennych, Morfeusz?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Czy pojmujesz który pomysł niezwykle ułatwia wszystkim normalne funkcjonowanie? Jest nim tzw. normalizacja, czyli zdefiniowanie różnorodnych zwyczajów, które potem zezwalają się do nich odnosić przy wszelakiego rodzaju okazjach.

materac 140x200

Autor: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com
Co interesujące, do korzystania z takich standardów nie zawsze potrzebny jest jakiś specjalista.
Przykładowo jeśli pragniemy kupić jakiś materac 140×200 czy to nadmuchiwany pod namiocik lub z gąbki do nocnego łóżka, to mają one swoje znormalizowane wymiary. W ten sposób starczy, że wytwórca wytworzy parę w najwyższym stopniu słynnych rozmiarów takiego przykładowego materaca, zaś petent, kiedy będzie chciał sobie takowy materac 140×200 kupić, mógłby go po prostu zmierzyć. Wtenczas wystarczy, że oznajmi w markecie, iż potrzebuje materac 140×200, a ekspedient takowy właśnie towar mu zaproponuje. Taki materac 140×200 ma najbardziej typowy rozmiar. Posiadając takowy można by się niezwykle wygodnie przespać bez napięcia, iż wstaniemy ze świadomością, że nie udało nam się napotkać Morfeusza.
mieszkanie - stykówka

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
renowacja

Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli zakupisz taki materac 140×200, to bezdyskusyjnie tego greckiego boga snów i życzeń sennych nocą napotkasz.

A kto wie, może i on chciałby się położyć oraz zdrzemnąć na czymś takim jak materac 140×200? To mogłoby być coś! Chociaż wszakże każdy ma teoretycznie takową okazję, to w praktyce rzadko zdarza się, żeby ktokolwiek gościł na czymś takowym jak materac (Firma Sensive – niestandardowe materace na wymiar) 140×200 znanego greckiego boga nocnego odpoczynku i życzeń ze snu. Lecz dowcipy na bok. Takowy materac 140×200 to znakomity wybór dla osób, jakie szukają standardowych rozwiązań dla siebie jak i dla swojej połowy.