Kolekcja mebli Wenecja – do sporych oraz stylowych pomieszczeń!

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Szukasz doskonałych mebli do dość dużego oraz stylowego wnętrza? Lubisz połączenie klasyki wraz z niepowtarzalną oraz równocześnie prostą postacią frontu typu ramkowego? Jeśli tak jest w istocie to doskonale trafiłeś z dobraniem tematu! Dzisiaj po opowiadamy Ci o najbardziej wspaniałym typie tego rodzaju mebli, które to pochodząc z kolekcji nazywanej Wenecja!

systemy

Autor: Saint-Gobain Glass

meble wenecja

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Nasz dzisiejszy temat, czyli najzwyczajniej meble Wenecja – jest to jak widać po naszym wstępie, połączenie klasyki razem z czymś wręcz niepowtarzalnym, posiadającym równocześnie swoistą, odróżniającą ją przez to prostotę. Cała kolekcja mebli Wenecja, to przede wszystkim meble, przeznaczone do reprezentacyjnych pomieszczeń w naszym domu czy też mieszkaniu. Owa kolekcja posiada kolor w pełni naturalnego dębu, który bardzo często bywa uzupełniony także oświetleniem diodowym, który został specjalnie zaprojektowany dla tej dokładnej kolekcji. Pośród elementów, które to znajdują się w owej kolekcji znajdziemy takiego typu meble jak chociażby: biurka, komody (z barkiem lub bez) o bardzo różnych rozmiarach oraz postaciach, czy też przeróżne szafki (ze szkłem lub i nie), lustra na ścianę, półki, nie wspominając już o regałach o niewiarygodnie różnych formach, dużych szafach, czy szafkach rodzaju RTV, szafach typowo narożnych, a nawet i ławach i witrynach.

Warto dodać, że istniej możliwość też do tych wszystkich rzeczy po dobierać krzesła, oraz stół, a wszystko to odnajdziemy w kolorach wspomnianego powyżej naturalnego dębu. Jak więc można zauważyć, dobór mebli jest dosyć spory, więc z pewnością odnajdziesz dla siebie idealną kombinację – wystarczy, że zapoznasz się z kolekcją!