Nowoczesne trendy ułatwiają urządzenie umywalni za nieduże pieniążki. Radzimy, co kłaść na ściany a także posadzkę, ażeby zaoszczędzić pieniążki.

taras

Autor: Boehler
Źródło: Boehler
Ekonomicznemu spożytkowaniu materiałów sprzyja także podział umywalni na strefy: suchą i mokrą. Modne stały się aranżacje, w których stosuje się zazwyczaj droższe płytki ceramiczne tylko na fragmentach ścian lub do niepełnej wysokości. Pozostałe powierzchnie maluje się albo wykańcza drugim, tańszym materiałem. Prezentujemy pomysły, w jaki sposób zaaranżować łazienkę niedrogo i dobrze. Również moda na prostotę a także minimalizm powoduje, iż coraz nagminniej na ścianach w toalecie goszczą tynki dekoracyjne czy beton (sprawdź kolory betonu). To sposób dla wszystkich, jacy zastanawiają się jak bez zbytnich kosztów wyekwipować łazienkę. W sklepach dostępne są też niedrogie meble łazienkowe.
Zastanawiając się, jak niedrogo wyposażyć łazienkę, pamiętajmy, iż tańszy sposób na efektowne ściany w toalecie to też zastosowanie tapet.

Jeżeli sądzisz, że ten wpis jest warty uwagi, to kliknij także ten link – tak samo ciekawe informacje znajdziesz w najnowszym linku (https://deluxm.pl/sufity-napinane-z-oswietleniem/).

Chociaż bywają drogie, zdołamy je przyklejać samodzielnie, zmniejsza się więc koszt ich ułożenia. Pamiętajmy jedynie, by sięgnąć po tapety właściwe do pomieszczeń wilgotnych. Najlepiej do łazienki sprawdzą się winylowe. Mają wierzchnią warstwę grubszą i gąbczastą. Kolejny raz popularność zdobywają fototapety, jakie także możemy zastosować do urządzenia łazienki. Fototapety do łazienek są na dodatek laminowane, co zabezpiecza je przed wilgocią oraz ścieraniem. Takowa tapeta lepiej aniżeli farba zakryje nierówności ścian. Zastosowanie tego typu okładzin opłaca się również przy remoncie – tapet nie trzeba skuwać.

Współcześnie na ścianach stosuje się także materiały przeznaczone na przykład na podłogi. W roli okładziny ściennej sprawdzi się dla przykładu wykładzina PCW możesz ją przykleić do ścian.