Czym jest Melissa and Doug, co tworzy ta korporacja oraz kto jest ich nabywcami?

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Nie od dziś jest wiadome, iż jedną z najlepszych metod kształcenia ludzi, zwłaszcza tych najmłodszych okazuje się być edukacja poprzez frajdę. Wszakże zabawki mogą zostać niestety, bardzo niebezpieczne, jeśli zostały wykonane przykładowo z materiałów nie przewidzianych do takiego typu używania.
Dlatego także należy zwracać szczególną baczność nie wyłącznie na zalety dydaktyczne zabawek, lecz także na prawdopodobne niebezpieczeństwo które mogłoby zostać z niniejszym związane.

powiększenie - prezent

Autor: barnimages.com
Źródło: http://www.flickr.com
Idzie np. o to, aby (jeśli zabawka jest plastikowa) materiał nie był zbytnio delikatny albo jeżeli taki przedmiot obłożony jest emalią, to żeby nie okazała sie być ona trująca. A jeśli jeszcze dodatkowo takowe zabawki mają duże walory szkolne, to wydają się być to zabawki najlepsze. I takie są także wszelakie towary firmy Melissa and Doug, jakich (co warto zaznaczyć) jest w palecie przeszło 2000. firma ta wytwarza je od przeszło dwudziestu lat i spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa obowiązujące na tego typu rynkach jak amerykański, europejski lub azjatycki.
melissa and doug

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładowe zabawki spółki Melissa and Doug to magnetyczne układanki uczące łowienia ryb czy też owadów, klasyczne zabawki do piaskownicy, czyli łopatka lub wiaderko oraz np. wszelkie zdrapywanki.

Korporacja Melissa and Doug posiada w swej ofercie zabawki dla dzieciaków w różnorodnym wieku: od najmłodszych do takich już trochę bardziej zaawansowanych wiekiem. Warto dopowiedzieć, że wszelakie cechują się dużą dbałością wytworzenia, bezpieczeństwem użytkowania oraz wysokimi regułami wychowawczymi.