Niewiele osób wie, że historia mebli zaczyna się w neolicie czyli ponad 10 000 lat przed naszą erą. Wtedy meble były wytwarzane głównie z drewna i kamienia, ponieważ dopiero w następnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów jednak dużo się zmieniło w przemyśle meblarskim i teraźniejsze meble różnią się od tych pierwszych głównie wygodą korzystania z nich. Bardziej ekstrawaganccy designerzy wracają czasem do korzeni, jednak większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe.

szafom (polecamy http://stylowy-mebel.pl/) można podzielić według różnych kategorii na przykład ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (biurowe, szkolne,sklepowe i najbardziej popularne – mieszkaniowe a wśród nich m. in.: biurka, kanapy, komody, sofy, tapczany,łóżko dla dziecka i dużo innych), materiał (lub materiały) z jakiego są wytworzone, konstrukcję czy sposób obróbki.

Meble muszą być przede wszystkim praktyczne i wygodne (według mężczyzn) oraz ładne (według kobiet). Właśnie takie meble oferuje jedna z wielu polskich firm – tomex. Wyróżnia się ona jednak na tle innych producentów. Spytacie czym?

Metallic Glaze 620

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: Benjamin Moore Paints

Tomex to firma, która działa na rynku polskim od wielu lat. Podstawową dziedzinę stanowi sprzedaż mebli do sypialni przede wszystkim łóżek i materaców.
Oferta jest duża i opiewa wyroby wyśmienitej klasy od dostawców krajowych i zagranicznych. Wszystkie posiadają mnogi wybór towarów niezbędnych do zapewnienia komfortowego i spokojnego snu. Przedsiębiorstwo posiada swoja grupę doradców handlowych. Zespół dzięki bogactwu wiedzy i praktyce realizuje usługi na najwyższym poziomie.

Drugi obszar działalności firmy trudni się sprzedażą produktów meblarskich i elementami wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z dostawcami z całego kraju i zagranicy może zaproponować odbiorcom rozległą propozycję: meble z salonu zlokalizowanego w Ełku, które nadają się do: mieszkań, biur, firm, kawiarni, restauracji. Towar dostępny jest w wielu wzorach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ciąg dalszy
W salonie meblowym Tomex pracuje kadra wyspecjalizowanych doradców, którzy gotowi są pomóc Państwu w wyborze wymarzonych mebli.