Lalaloopsy a także Baby Annabell – a więc, jakie zabawki wybrać dla dziewuszki

Kategorie Nasze dziecko
Poszukujesz idealnej laleczki dla swojej maluszka? Pomyśl o marce lalaloopsy i o wspaniałej lalce Baby Annabell loga Baby Born!
Lalaloopsy to na konkretną chwilę bardzo sławne pośród dziewczynek zabaweczki kolekcjonerskie.

dom piętrowy

Autor: IN-VI
Źródło: Ghelamco Residential
maskotka

Źródło: pixabay.com
Powstało ich bardzo dużo rodzajów (zarówno dużych lalek, jak również kompletów tak zwanych „mini” lalek). Każda zabawki z obecnej linii wyszczególnia się jakąś rzeczą innym, posiada także w większej ilości własne zwierzę, które mu asystuje. Lalki te charakteryzują się „słodkim” wykonaniem oraz indywidualną „osobowością” do tej lalki przypisaną. Istnieją w tej zestawie zarówno dziewczynki, jak również chłopacy. Powstały również bajka w telewizji o ich opowieściach.
Pokój  dla dziewczynki

Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Jaka rzecz zaś dotyczy się marki Baby Born, skupimy się na pojedynczym modelu, a dokładnie laleczce Baby Annabell. Lalka Baby Annabell jest leciutka i ma w posiadaniu prześliczne niebieskie oczy, w których zakochają się tych lalek przyszłe „mamy” od pierwszego spojrzenia. Posiadają szeregi dodatków i nie malutko potrafią, w szczególności: sypiać, wypić z buteleczki, albo, tak jak w wersji z tego roku (dwa tysiące szesnaście) robićzrobić siusiu do pieluszki, które to również można zakupić w opcji dodatku. Poza nią jednakże istnieje calutka gama akcesorii wwewnątrz które skład wchodzą: kołyski, nocniki, ubranka, buciki, całe zestawy w torbie dla dziecka, krzesełka do karmienia i tak w dalszym ciągu.

Przekonany? To idealnie! Kup własnej małej pociesze idealną lalkę, a z pewnością się ucieszy! Nie zwlekaj oraz zacznij zbierać dla niej całą zestawienie – ponieważ zostańmy szczerzy, czym będzie laleczka bez towarzysza albo dodatkowych akcesoriów!