Czy rozumiesz jak możesz rozbudować swe królestwo?

Kategorie Materiały dodatkowe
W epoce, kiedy główną rozrywką naszych szkrabów są gry komputerowe, większość z nas myśli, że znane nam z lat dziecięcych gry planszowe umarły śmiercią naturalną.

blog

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Nic wszakże bardziej fałszywego. Pojawiają się i żyją bardzo dobrze. Należałoby namówić potomstwo na taką zmianę choćby ze względu na jego wzrok.

Do tego mogą zostać doskonałymi odpowiednikami swych tytułów słynnych z komputera czy urządzenia przenośnego. Np. jeżeli dziecko lubi gry taktyczne, dla przykładu słynną grę Settlers, jej wspaniałym ekwiwalentem jest w realnym bytowaniu planszówka królestwo w budowie. Tu również rozbudowujemy nasze imperium, także mamy do rozporządzania odkrywców czy sztygarów. Tu także wznosimy odpowiednie budynki. Jeśli pragniesz odciągnąć dziecko od dla przykładu Traviana , namów je na grę królestwo w budowie. Gra ta na pewno odwdzięczy się Twojemu dziecku w perspektywie zachowaniem właściwego wzroku.
Dla pasjonatów wymienionych wcześniej gier ekonomicznych istnieje swoista ciekawostka: catan gra planszowa. To zwięzła odmiana tytułu „Settlers of Catan”, czyli Osadnicy z Catanu . Tutaj również na wzór analogicznego utworu sławnego z komputerów, zadaniem grającego jest m.in. konstruowanie dróg i zdobywanie minerałów. Ponadto może się nimi zamieniać z pozostałymi grającymi. Gierka catan gra planszowa od 20 wiosen bawi w tak zwany realu wszystkich swoich pasjonatów.
Godną zainteresowania jest także planszówka pt. descent wędrówki w mroku.

Udajemy się w niej w długą wyprawę wbrew starożytnemu złu.

Intrygujący wpis? Bardzo nam przyjemnie. Jednocześnie gorąco zapraszamy na naszą następną stronę, na której przeczytasz dużo dodatkowych opisów.

Brzmi ciekawie? Zaciekaw się nią i dostrzeż jakie urozmaicenia oferuje swoim grającym pozycja descent wędrówki w mroku.