Każda kobieta przywiązuje dużą wagę do przeróżnych przydatnych w domu przedmiotów – do bielizny pościelowej, ręczników czy bieżników

Kategorie Bez kategorii
Kiedy urządzamy dom, to zazwyczaj na początku myślimy o meblach. Mamy ochotę, aby ładnie prezentowały się one z odcieniem ścian. Naszym planem jest, aby pokoje były przytulne i szykowne – tak, abyśmy dobrze czuli się w swych czterech ścianach.
Niejednokrotnie wydaje nam się, że o aranżacji wnętrz decydują meble.

kominek elektryczny

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Jest to po części prawda, ale nie do końca. Każdy dekorator wnętrz powie, że równie ważne bywają różne dodatki, gdyż to one tworzą klimat. Dzięki kilku poduszkom czy zasłonom możemy wprowadzić do pokoju dziennego własny niepowtarzalny rys. Jednak co powinniśmy zrobić z łazienką, żeby była jednocześnie użyteczna oraz ładna? Zwykle nie mamy możliwości, by postawić tam przecież obrazków czy zasłonek. Jednak nie znaczy to, że łazienka powinna być miejscem bez duszy. Mamy prawo na przykład postawić świeczki oraz ułożyć na półce ręczniki w swym ulubionym kolorze. Będzie to rewelacyjny element, który doda łazience wyrazu. Tym bardziej, jeżeli łazienka będzie zaprojektowana w stonowanych kolorach. Dzięki takiemu zabiegowi sprawimy, że łazienka przestanie być tak sterylna.

Omawiane w tym poście kwestie Cię intrygują? Jeżeli tak, to kliknij ponadto tu – to bardzo ważna witryna (https://www.aplusdesign.pl/projektowanie-wnetrz-malopolska/) dla zwolenników takiej problematyki.

Świece nadadzą jej romantycznego rysu, a kunsztownie poskładane ręczniki zachęcać będą bliskich do długich kąpieli. Jeżeli zdecydujemy się je zawinąć w rulony, to pewnie wyjdzie nam ładna piramida.

Wówczas będziemy mogli zamówić ręczniki w tym samym kolorze, ale w odmiennych odcieniach. Stworzymy wtedy niesamowity efekt i będzie to śliczny element dekoracyjny domowej łazienki.