W jaki sposób odmienić wnętrze Twojego mieszkania, by zrobiło wrażenie na Twoich bliskich?

Kategorie Bez kategorii
Biel – ponadczasowa, klasyczna, czysta i elegancka. Najczęściej wybieramy ją do wyremontowania sypialni. Stanowi to idealny wybór w przypadku, kiedy nie mamy dzieci. Dziś koncepcja na białą sypialnię i jej aranżacje.

Aranżacja wnętrz

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
W przypadku gdy jesteśmy radosnymi rodzicami kilku maleństw, nie jest to dobry pomysł. Dlaczego? Z prozaicznego powodu. Maleństwa – to wieczny bałagan i trudne sytuacje, sporo brudu. Dlatego bylibyśmy skazani na ciągłe bieganie ze szmatką do zmywania i częste pranie pościeli. Odczekajmy trochę czasu, do momentu gdy nasze pociechy będą w bardziej mądrym wieku!

W przypadku, gdy możemy sobie pozwolić na posiadanie białej sypialni, uważnie zaplanujmy przestrzeń.

Warty polecenia wpis? Jeśli tak myślisz, sprawdź inne tego rodzaju materiały na rozważany temat – bez obaw kliknij tu, więcej zobaczysz w linku.

Podstawowym elementem wnętrza powinno być spore łóżko ustawione w głównej części pokoju. Następnym ważnym meblem jest szafka z szufladami.

Będziemy w niej przechowywać pościel. Jeśli po postawieniu tych dwóch elementów będzie jeszcze miejsce w pomieszczeniu, możemy kupić szafę na ciuchy. Nie polecamy planować większej ilości mebli. Sypialnia ma być miejscem odpoczynku, powinna zatem być urządzona minimalistycznie, tak by nie była chaotyczna – biała sypialnia aranżacje.

Po kupnie mebli, ich ustawieniu, inwestycji w prządny materac, powinniśmy nam wybrać pościel i dodatki. Mądrą koncepcją będą ciemne dodatki. Klasyczna kompozycja nada pokojowi elegancji. Dobierzmy zatem czarno białą pościel. Zdjęcia na ścianie powieśmy w ciemnych ramkach – więcej o fotografiach na ścianę. Ciekawym konceptem będzie wywołanie ich w czaro-białej wersji. Inspiracje można znaleźć na wielu blogach poświeconych wnętrzom. Do tego dwie-trzy stonowane kolorystycznie doniczki na kwiaty na parapecie i aranżacja gotowa! A! Zrób jeszcze kilka fotek i podziel się efektem pracy z nami!