Co ofiarować nowożeńcom w dniu ślubu? Koncepcje na ślubny prezent, który na pewno zadowoli obdarowywaną parę i będzie świetną pamiątką

Kategorie Bez kategorii
Pewna część z nas w tym roku wybiera się na ślub kogoś bliskiego. Gdy otrzymujemy zaproszenie i decydujemy się na uczestnictwo w uroczystości zaczynamy się zastanawiać nad tym co można kupić młodej parze w prezencie. Czasem, zamiast ofiarować pieniądze, lepiej dać niepowtarzalny prezent, który z pewnością zachwyci bliskie nam osoby.

Jednymi z najpopularniejszych prezentów, jakie ofiarowuje się parom nowożeńców, są akcesoria do ich przyszłego domu lub mieszkania. Od mnóstwa lat tradycją jest, że para młoda otrzymuje przynajmniej jeden komplet dobrej jakości zastawy stołowej a także komplety sztućców najlepszych producentów. Odwiedź Fabrykaform Tradycje jednak zmieniają się, a pary zawierające związek małżeński czasami mają już swoje mieszkanie oraz jego najważniejsze wyposażenie.

W takich sytuacjach najlepiej zdecydować się na ciekawe dekoracje albo akcesoria, które sprezentujemy nowożeńcom, a które także mogą pełnić element ozdobny w ich domu. Kieliszki znajdziesz tutaj Kieliszki albo ekskluzywny komplet szklanek do whisky będą dobrym pomysłem na podarunek dla koneserów dobrego alkoholu, a niespotykane ozdoby do mieszkania na pewno zachwycą tych, którzy dopiero urządzają własne lokum.

odbitka - mieszkanie

Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Młoda para niekiedy tworzy listę prezentów, które chcą dostać od gości. Jeśli taka lista jest stworzona, warto się do niej dostosować, żeby prezenty się nie powtarzały. Czasem też razem z zaproszeniem otrzymujemy prośbę o zakup danego produktu zamiast kwiatów, które po kilku dniach zapewne utracą swój urok. Nierzadko są to zabawki, które potem nowożeńcy przekażą do domów dziecka, innym razem książki o danej tematyce, które uzupełnią biblioteczkę w nowym domu pary młodej. Kiedy dobrze znamy nowożeńców i znamy bądź dzielimy ich zainteresowania można pokusić się o bardziej wyszukane prezenty.

Kiedy uznasz, że omawiany w tym miejscu wpis jest warty zainteresowania, kliknij tu, a zobaczysz więcej wypożyczalnia dekoracji ślubnych tego typu materiałów.

W innym przypadku warto postawić na bardziej uniwersalne produkty przykładowo komplety akcesoriów kuchennych bądź filiżanek. Dobrej jakości produkty będą użytkowane przez długi czas i z pewnością będą wspaniałą pamiątką ze ślubu.

Wybór podarunku dla młodej pary czasem bywa trudny, szczególnie gdy nie znamy dobrze zainteresowań przyszłych małżonków. Przydatne mogą być tworzone przez pary listy prezentów bądź uniwersalne produkty a także akcesoria, które na pewno przydadzą się w każdym, dopiero urządzanym mieszkaniu.