Jak ekonomicznie skompletować wyprawkę dla noworodka?

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Spodziewasz się potomka, ale nie posiadasz dość pieniędzy, ażeby nabyć wszystko, czego potrzebuje nowy człowiek? Mamy garść rad, w jaki sposób nie splajtować, przygotowując wyprawkę dla bobasa.

szkolenie

Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Wózeczek, fotelik samochodowy, chusta względnie nosidło, materacyk, karuzelka, pościel, ubranka niemowlęce, grzechotki, butelki, smoczek – lista przedmiotów do niemowlęcej wyprawki zdaje się nie mieć końca. Przechodzą przez to wszelcy rodzice, którzy spodziewają się dziecka. Nie wszyscy mają jednakże dość pieniędzy (czy też ochotę, by je wydać), aby kupić całą wyprawkę, z jakiej dzidziuś ekspresowo wyrośnie. Oto nasze pomysły, w jaki sposób nagromadzić potrzebne przedmioty dla berbecia, nie rujnując domowego budżetu! Będziesz zdziwiona, jak wiele dam z Twojego otoczenia ochoczo pozbędzie się skarbów po własnych dzieciach. Zrób wywiad wśród koleżanek bądź kobiet ze swojej familii oraz zapytaj, czy mogą Ci coś pożyczyć lub dać. Ogromna szansa, że w ten sposób dostaniesz minimum część potrzebnych przedmiotów, dla przykładu wózek, ubrania i zabawki. Jeżeli nikt taki nie przychodzi Ci do głowy, napisz post na portalu społecznościowym albo poślij zbiorczego maila do znajomych kobiet z prośbą o wsparcie.
ubranka niemowlęce

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy pożyczasz ubranka niemowlęce i boisz się, że za kilka miesięcy nie będziesz pamiętała, które winnaś oddać, zrób na metkach kropki niezmywalnym markerem. Możesz też rozłożyć je na podłodze w zestawach po kilka sztuk oraz wykonać im zdjęcia.

Rzeczy dla niemowląt mogą być tak śliczne, iż widząc wystawę pełną malusieńkich bucików, rozkosznych przytulanek, wiklinowych kolebek, ma się chęć wykupić cały market.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Będzie nam miło, jeżeli postawisz na przeglądnięcie innych. Po prostu kliknij link (https://horyzont.net.pl/wycieczki-firmowe/) i wejdź do kolejnej witryny.

Z drugiej strony, należy sobie zadać pytanie ile czasu owe bajeczne obiekty nam posłużą jak też czy warto inwestować w rzeczy, z jakimi już za kilka miesięcy nie będzie wiadomo co zrobić.