W naszym pomieszczeniu doskonale sprawdzą się girlandy z żarówek

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Ciekawa girlanda z żarówek w stylu amerykańskim. Doskonale prezentują się również na balkonie. Bardzo lubiana dekoracja do pomieszczeń w klimacie loft.

girlanda wykonana z żarówek, oświetlenie, lampy

Autor: Salon 9design
Źródło: Salon 9design
Totalnie mocna i wytrzymała. Optymalna ponadto do dekoracji w barze albo restauracji w nowoczesnym stylu. Girlande można połączyć ze ściemniaczem, aby zrobić efekt lekkiego świecenia się żarówek.

Dajemy Ci darmowy wgląd (https://www.archicom.pl/mieszkania-3-pokojowe/) do nowych niezwykle atrakcyjnych wpisów, które umieściliśmy na innej stronie. Trzeba tylko wejść w poniższy link.

Girlanda na 10 żarówek. Zalecane żarówki do stosowania na dworze to 25W, maksymalna moc żaróweczek wewnątrz to 15W.

Tak naprawdę sprawa świecidełek z żarówek wygląda tak, że jest wiele ich rodzajów. Łańcuchy światełek z dużymi żarówkami są znane nam z produkcji kinowych z USA i coraz popularniejsze też w polskich domach. To przecież tradycyjne światełka umieszczone na kablu jedna obok drugiej. Dają wiele jasności i spore możliwości aranżacyjne. Można je odnaleźć z kolorowymi lub [estella] białymi żarówkami. Girlandy z małymi żarówkami często używane są są na choinkach podczas świąt Bożego Narodzenia.

Nie pamiętamy że, możemy ich używać jako element dodający wdzięku na co dzień.Kolejny rodzaj to girlandy LED-owe prezentują się jak przezroczyste rurki z plastyku z niewielkimi żarówkami wewnątrz. Można je wykorzystać tak samo we wnętrzach, jak i na dworze. Ich zalety to niewielki pobór prądu, duży wybór barw.

oświetlenie, żarówki

Źródło: pixabay.com
Cotton balls to najciekawsze girlandy świetlne, które pochodzą z Azji. Stanowią kule zrobione ze ciekawie utwardzonego, bawełnianego sznurka, zobacz: . Kulki to klosze dla niewielkich żaróweczek zamocowanych na długaśnym kablu elektrycznym. Cotton balls są popularne, gdyż nadają delikatne światło i mają ciekawe kolory. Więcej tu: użyteczna strona