W naszym pomieszczeniu doskonale sprawdzą się girlandy z żarówek

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Ciekawa girlanda z żarówek w stylu amerykańskim. Doskonale prezentują się również na balkonie. Bardzo lubiana dekoracja do pomieszczeń w klimacie loft.

girlanda wykonana z żarówek, oświetlenie, lampy

Autor: Salon 9design
Źródło: Salon 9design
Totalnie mocna i wytrzymała. Optymalna ponadto do dekoracji w barze albo restauracji w nowoczesnym stylu. Girlande można połączyć ze ściemniaczem, aby zrobić efekt lekkiego świecenia się żarówek. Girlanda na 10 żarówek. Zalecane żarówki do stosowania na dworze to 25W, maksymalna moc żaróweczek wewnątrz to 15W.

Tak naprawdę sprawa świecidełek z żarówek wygląda tak, że jest wiele ich rodzajów. Łańcuchy światełek z dużymi żarówkami są znane nam z produkcji kinowych z USA i coraz popularniejsze też w polskich domach. To przecież tradycyjne światełka umieszczone na kablu jedna obok drugiej. Dają wiele jasności i spore możliwości aranżacyjne. Można je odnaleźć z kolorowymi lub [estella] białymi żarówkami. Girlandy z małymi żarówkami często używane są są na choinkach podczas świąt Bożego Narodzenia.

Nie pamiętamy że, możemy ich używać jako element dodający wdzięku na co dzień.Kolejny rodzaj to girlandy LED-owe prezentują się jak przezroczyste rurki z plastyku z niewielkimi żarówkami wewnątrz. Można je wykorzystać tak samo we wnętrzach, jak i na dworze. Ich zalety to niewielki pobór prądu, duży wybór barw.

oświetlenie, żarówki

Źródło: pixabay.com
Cotton balls to najciekawsze girlandy świetlne, które pochodzą z Azji. Stanowią kule zrobione ze ciekawie utwardzonego, bawełnianego sznurka, zobacz: . Kulki to klosze dla niewielkich żaróweczek zamocowanych na długaśnym kablu elektrycznym. Cotton balls są popularne, gdyż nadają delikatne światło i mają ciekawe kolory. Więcej tu: użyteczna strona