Własnym pociechom chcemy dać wszystko to co najlepsze

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Od gdy tylko na świecie pojawi się taka maleńka istotka robimy wszystko, aby maluchowi nie brakowało niczego.
To wszystko bierze się z miłości – bezgranicznej i bezwarunkowej. Takie maluchy rosną zatem otulone tą miłością, która czasem bywa nie wyłącznie ślepa, ale również może przysporzyć maluszkowi bardzo dużo stresu później.

maluchy

Autor: Bill & Vicki T
Źródło: http://www.flickr.com
zestaw

Autor: flattop341
Niemożliwe? To jasne, że możliwe, tylko w tym morzu uczucia do brzdąca niezwykle ciężko to dostrzec. Od małego przecież maluchy mają zapewnione wszystko to, czego potrzebują. Wraz z wiekiem chcemy ofiarowywać im to, o co poproszą – bo przecież tak trudno jest odmówić własnemu maluszkowi. Z tej miłości staramy się otaczać nasze maluchy swojego rodzaju parawanem ochronnym – i to takim niezniszczalnym.

Zaciekawił Cię nasz temat? Wejdź więc w poniższy link, dowiedz się również (https://www.ambitni.edu.pl/kurs-programowania-zlozonosc-algorytmow-sortowania/), czy następne notki także wydadzą Ci się zajmujące. Mamy nadzieję, że tak.

Ochraniamy zatem te biedne maluchy przed całym złem świata. Zdecydowanie wtrącamy się w zabawy dzieci kiedy tylko dostrzeżemy, iż ktoś choćby słowem doprowadził do płaczu nasze maluchy. Kochani rodzice – nie tak wygląda miłość. Nawet maluchy muszą zdawać sobie sprawę z tego, że życie to nie same przyjemności, ale również czasem i niemiłe przeżycia. Jak mają się o tym przekonać, skoro my nie dopuszczamy go do takich przypadków. Pamiętajcie o tym, iż maluchy taka sielanka czeka jedynie do momentu, póki nie pójdą do przedszkola.

Zaciekawił Ci się tego rodzaju wpis? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna zezwolenie typu a również na pewno przypadnie Ci do gustu!

Tam muszą sobie radzić sami, a niewątpliwie nie będą na to przygotowani, aby stawić czoła przeciwnościom. Czy na tym ma się opierać uczucie rodzica, iż funduje dziecku taki stres?

skarpetki

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Trzeba kochać własne dzieci – temu nikt nie zaprzeczy.

Niech to będzie jednak niebywale rozsądna miłość, wtedy wyposażymy je w to, co życiu najważniejsze, czyli w zdolność radzenia sobie osobiście w bardzo trudnych sytuacjach.