Niekiedy każdy z nas pragnie wprowadzić zmiany w mieszkaniu. Dokonujemy remontów, zmieniamy kolor ściany, lub chociażby przemeblowujemy pokój. Jednak nie trzeba dokonywać tak dużych fizycznych i finansowych przedsięwzięć, wystarczą czasem niewielkie zakupy. Najlepszym sposobem jest zmiana aranżacji okien. Awangardowe zasłony, fantazyjne rolety, firany makarony – wszystko to aby urozmaicić każde z twoich pomieszczeń.

Zarówno w sieci jak i w sklepach branżowych, odszukamy multum deseni i modeli na firanki gotowe. Jeśli w każdym swoim pomieszczeniu, posiadasz zwykłe zasłony, może warto byłoby to zmienić? Teraz dostępnych jest dużo modeli do każdego typu pokoju. Awangardowe, wielobarwne projekty do łazienki, motywy roślinne i kompozycje spożywcze do kuchni, a może ciekawe

wystrój salonu

Autor: Kool Cats Photography over 3 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com

firany – alena-firany.pl makarony do salonu? Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia w tej kwestii. Nie masz karniszy? Żaden problem! Możesz nabyć zazdrostki z modnymi wzorami. W niezwykle prosty sposób instalujesz je bezpośrednio na szybie, gwarantując sobie tym samym nieco prywatności w świetle dnia.

Zasłony także można odnaleźć w nietypowych fasonach. W zależności od dekorowanego pokoju, należy wybrać inny rodzaj. W pokoju dziecinnym możemy umieścić kolorowe motywy, obrazujące bohaterów z ukochanych bajek naszych latorośli. Do przedpokoju, w którym zamontowaliśmy firany makarony odnajdą się stonowane, pastelowe zasłony. W kuchni z kolei można nie zakładać kryjących materiałów w oknach, gdyż zapewni nam to większą podaż naturalnego światła dziennego. Zasłony Zasłony – sklep internetowy Alena-Firanyukładać w ciekawe wzory, nie muszą zwyczajnie zwisać w dół. Kupując specjalistyczne troczki i sznurki możemy dowolnie je podwieszać, uzyskując oryginalny, niestandardowy efekt.

Jeśli firanki gotowe lub zasłony nie są dla ciebie wystarczające, może należy zaciekawić się instalacją rolet? Mamy dwie opcje do wyboru, droższą, ze specjalnym mechanizmem, do montowania pod karniszem, lub tańszą, którą w prosty sposób umieszczamy bezpośrednio na ramie okiennej – . Nie ważne którą z tych opcji wybierzesz, najważniejsze jest aby eksperymentować z kolorami i fakturą. Obecnie wiele firm oferuje unikatowe wzory, wystarczy poszukać w internecie.

Wystrój okien może zmienić twoje całe lokum na dobre. Mamy do wyboru wszelkiego typu produkty: od zasłon wielobarwnych przez firany makarony, po rolety z kopiami znanych obrazów. Ograniczyć nas może wyłącznie własna wyobraźnia.Pełna oferta -> przeczytajk o firanach makaronach.