Renowacja mieszania to świetny czas na to, by zmienić jego wygląd – mamy możliwość zaszaleć i skusić się na niezwykły design

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Jeżeli odnawiamy mieszkanie, to nierzadko myślimy o wymianie mebli albo dodatków. Zapominamy jednak o tym, że nie wyłącznie te przedmioty budują czar wnętrza.

Aby zaprezentować swą osobowość warto pomyśleć szerzej i wybrać coś niestandardowego.
Jak zaaranżować salon na przyjęcie

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Świetnym rozwiązaniem jest inwestycja w fototapetę. Ściany z reguły bywają przez mieszkańców mieszkania ignorowane, gdy remontujemy pokoje własnego domu. Zazwyczaj myślimy, że wystarczy zawieszenie jakiegoś obrazu i tyle. W całości koncentrujemy się na dodatkach typu poduszki, żyrandole (dodatkowe info), firanki itd. To spory błąd. Fototapeta powinna wywoływać wśród przychodzących do nas gości efekt wow. Wszyscy będą nam zazdrościć fantazji.
Jeśli podoba się nam ten pomysł, to powinniśmy podumać jakie ujęcie by nas najbardziej urzekło. Nie zapominajmy, że będziemy na nie spoglądać przez dłuższy okres co najmniej kilkanaście razy każdego dnia. Jeśli kochamy kwiaty i wakacje oraz pragniemy mieć fototapety dmuchawce będą najlepszym pomysłem. Piękne kwiaty są symbolem lata i jeżeli wytypujemy takie zdjęcie (http://www.kodak.wroclaw.pl/), gdzie ich nasionka będą ulatywały, niczym rozwiane przez wietrzyk, to tym samym wprowadzimy elementy romantyczności. Taki delikatny dmuchawiec pięknie będzie prezentował się na szarym tle i cudnie będzie pasował zarówno do sypialni jak i pokoju dziennego.

Fani fototapet mogą spróbować również zrobić swoje zdjęcie i zlecić wielki wydruk swojego działa. Dzięki temu do wystroju swojego salonu będziemy posiadać emocjonalny stosunek.