Fototapety posiadają dużo zalet. Owa dekoracja optycznie zwiększy powierzchnię, przystroi ścianę, umeblowanie, wprowadzi do pomieszczenia grafikę a także barwę.

koszt

Autor: INDECO
Źródło: INDECO
Fototapeta to świetny pomysł na szybką jak też efektowną dekorację pomieszczeń. Fototapeta jest to pomysł na wnętrze efektowny, niezbyt kosztowny i do tego względnie łatwy do zrealizowania. Tak faktycznie starczy, iż wykoncypujemy, gdzie chcemy mieć fototapetę w mieszkaniu. O resztę zatroszczą się specjaliści. Jeżeli nie podoba się nam żaden z deseniów odnalezionych u fabrykantów i zbywców, zamawiamy tapetę, na której jest wydrukowane zdjęcie naszego autorstwa czy też zaproponowane przez nas. Fototapety kładziemy na ścianach, przyklejając je zwykłym klajstrem, tym samym, którego używa się do tapet tradycyjnych.

akcesoria

Autor: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety możesz przylepić na ściany, meble czy też drzwi.

Nie rezygnuj – kontynuuj poznawanie (http://glazurex.com.pl/finish-parkiet/) wciągających Cię postów. Znajdziesz ich dość dużo na naszej nowej witrynie. Zapraszamy!

Fototapety (kliknij) wykonane są z papieru umyślnie wzmocnionego jak też zabezpieczonego czy winylu. Jeżeli fototapety się zakurzą, bez kłopotu przetrzemy je zwyczajnie szmatką zwilżoną wodą z łagodnym płynem. Na przody mebli najlepsze będą fototapety samoprzylepne, drukowane na folii i laminowane. Także fototapety do łazienki powinny być laminowane. Dzięki fototapecie realne jest nie tylko kreowanie stylizacji, lecz również wprowadzanie klimatu, zmienianie perspektywy czy rozmiarów wnętrza, rozświetlanie lub przyciemnianie pomieszczenia i wiele innych metod jego modyfikowania.

Przykładowy las w jesiennej szacie, trochę mglisty, jest wystarczającym dodatkiem dekoracyjnym, ażeby pokój dzienny stał się miejscem nastrojowym jak też nostalgicznym.