Okres świąt jest czasem wzmożonej aktywności na poczcie. Mechanizm ten jest najbardziej zauważalny przede wszystkim wśród ludzi starszych, którzy nie korzystają z nowoczesnych mediów. Wysyłają oni więc kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a ponadto także kartki urodzinowe. Zazwyczaj wydaje nam się to staromodne, nudne, proste i kiczowate, gdy np.

Zaintrygowały Cię myśli opracowane w tym wpisie? Czujesz jednakże braki? Zatem zapraszamy do kolejnej witryny – naciśnij tu mycie konstrukcji stalowych i wejdź tam.

mamy na myśli kartki ręcznie robione.

zaproszenia ślubne

Źródło: http://www.waszezaproszenia.pl/

Nawyki starszych osób często nas irytują, psują nam plany swoją staroświeckością, powolnością. Jednak czy nie warto się zastanowić nad pozytywnymi stronami życia w zgodzie z tradycją i staroświeckości?

Jedną z przedstawianych za chwilę zalet jest dostanie z okazji swojego święta bardzo ładnej kartki urodzinowej, może nawet kartki ręcznie robionej. Czy nie jest przyjemnie przyjście do domu po trudnym dniu pracy i odebranie w skrzynce pocztowej dowodu na to, że jesteśmy komuś bliscy w postaci kartki urodzinowej? Oczywiście słowa słowami, ale, szczególnie jeśli dzieli nas odległość, to jeden z najbardziej namacalnych dowodów, że ktoś chciał zatroszczył się o nas i wciąż o nas myśli.podobne wątki – (wejdź www.jeger.pl/pl/398-farby-do-drewna)Gdy, jak wiele rodziców w dzisiejszych czasach, emigrujemy za pracą i dostaniemy kartki bożonarodzeniowe od kochającej rodziny, czy może być coś piękniejszego?

Tort urodzinowy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Ktoś mógłby powiedzieć, że to dalej zbyt proste i staroświeckie, a do tego przepełnione ckliwością, ale okazałby się ignorantem. Przejście się na pocztę udowodni mu, że prawda jest inna. Nie mówimy tutaj już o księgarniach, czy stylowych sklepach papierniczych. Można nabyć tam nie tylko słodkie kartki ślubne, czy pięknie malowane kartki bożonarodzeniowe, ale mnóstwo innych, w tym kartki ręcznie robione. Wzory kartek są często niestandardowe. Są przeróżne: pełne obrazków komicznych i absurdalnych, śmiesznych, czy oparte na reprodukcjach dzieł znanych artystów. Słowem: do wyboru, do koloru. Także może czas zastanowić się nad bliskimi, o których ostatnio mniej pamiętaliśmy, a kartka okolicznościowa byłaby najlepszym sposobem do odświeżenia znajomości z nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *