Splatanie czerni i bieli jako prawdziwy trend w aranżacji jakiegokolwiek pomieszczenia

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Fototapeta stała się popularnym uzupełnieniem w wystroju pomieszczeń. Łączenie czerni i bieli to prawdziwy trend w urządzaniu każdego pomieszczenia. W dekoracji ścian modne są czarno-białe, względnie szare paski na tapetach, interesujące formy, lub motywy roślinne.

Fototapeta czarno biała na ścianie wymaga właściwego zestawienia kolorów w mieszkaniu i wyczucia stylu. Taka ozdoba ścian służy raczej stonowanym aranżacjom wnętrz. Takie fototapety, o sporych i dosadnych wzorkach dadzą w pomieszczeniu przyciągający efekt dekoracyjny.

Chcielibyśmy przekazać Ci kolejny artykuł na analogiczny temat. Mamy nadzieję, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Wejdź w link – w nim oczekuje na Ciebie interesujące zagadnienie (http://wkg.pl/oferta/branze/przemysl-chemiczny/).

Możemy udekorować nią jedynie jedną ścianę, albo wybraną płaszczyznę w domu. Powinno się ją połączyć z subtelnymi deseniami i kolorami, ażeby czarno-biała fototapeta była naczelną ozdobą wnętrza i dekoracją ściany. Czytelny deseń na tapecie nie oznacza, że powinna na być jedyną dekoracją. Dozwolone są rozmaite zestawienia pod warunkiem, że zachowamy zasadę ciągłości kolorystycznej. Czarno-białe fototapety dobrze wyglądają w towarzystwie gładkich ścian w jednolitym odcieniu. Przyzwoicie sprawdzą się połączenia kolorystyczne z szarym kolorem ścian, białym, czy też piaskowym. Dzięki tej kombinacji będziemy mogli we wnętrzach zorganizować akcesoria w wyraźniejszym odcieniu. W dekorowaniu wnętrza atrakcyjnie będą także wyglądały motywy z tapety powtórzone w pozostałych elementach.

fototapeta czarno biała

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Paleta kolorów Światło i Przestrzeń

Autor: Dulux
Źródło: Dulux
Zestawiając kolory warto za punkt wyjścia wziąć barwy na naszej wiodącej tapecie.

W dekorowaniu wnętrza ciekawie będą też wyglądały motywy z tapety ponowione w innych składnikach. Zdobienie ściany czarno-białą tapetą nastręcza subtelności, jednak modny efekt godny jest zaangażowania.