Powinniśmy inwestować w interesujący wystrój swojego mieszkania – zwłaszcza w tym pomieszczeniu, w którym najchętniej przebywamy

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
W obecnych latach popularne znowu stały się fototapety. Mamy możliwość ulokować je niemal w każdym pomieszczeniu. Wszystkim pewnie wydaje się, że najbardziej pasują do salonu, gdzie siedzą nasi znajomi i gdzie świetnym designem moglibyśmy się pochwalić.

To nie jest cała prawda. Oczywiście, fototapeta bardzo dobrze wygląda w pokoju dziennym, ale równie dobrze prezentuje się w kuchni. Możemy wtedy kupić coś powiązanego z tematyką produktów spożywczych lub pichcenia. Możemy wybrać owoce oraz warzywa, ziarenka kawy lub piękne, tradycyjne, gliniane garnuszki. W ten sposób dobrze podkreślimy, że to przecież kuchnia i ochoczo tam gotujemy.
dodatki

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Pomimo tego, że jest to kuchnia, to nie jest powiedziane, że mamy się odizolowywać w wąskim zakresie fototapet związanych tylko z pożywieniem. Możemy pozwolić sobie na całkowitą dowolność. Jeżeli jesteśmy miłośnikami pięknych i spokojnych form, a bałagan powoduje w nas stres, to możemy zamówić geometryczne motywy w stonowanym odcieniu. Możemy także zdecydować się na zdjęcie miasta. Tutaj wybór jest ogromny. Możemy wytypować zdjęcie, które zrobimy samodzielnie lub jakieś z listy propozycji dostępnych w drukarni.

Ujęcie może być szczegółowe i pokazywać przykładowo jedną wąską uliczkę z kawiarnią, jak u Van Gogha, lub całą panoramę miasta ze wzgórza. Pamiętajmy, że fototapeta do kuchni ma podobać się głównie nam. Wybierzmy zatem coś, co spowoduje, że siedzenie w kuchni będzie przyjemnym zwyczajem.