Fototapety w aranżacji wnętrz – prędki pomysł na piękne ściany

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Kilkanaście lat wstecz wyraz fototapeta nie powodował entuzjazmu, jak też nie kojarzył się najlepiej. Współcześnie dzięki popularności na ekscentryczne wnętrza, powracają one do łask.
Projektanci użytkują możliwości fototapet, przez co chcą uwydatnić indywidualny styl naszego domu.

Wybierając fototapety do kuchni na pewno stworzymy jedyną w swoim rodzaju aurę. Sprawi ona, że będziemy czuli się niebywale i komfortowo w swoich czterech kątach. To co nakłania do ich wykorzystania, to fakt, że są dostępne w różnorodnych stylach, barwach i fakturach. Dzięki temu z pewnością odszukać będzie można model nam odpowiadający.
stolarka

Autor: Bill Benzon
Źródło: http://www.flickr.com

Wiodącym jak też najmodniejszym nurtem są fototapety przedstawiające roślinność.

Podoba Ci się ten wpis? Przeloguj zatem do następnego tekstu i dowiedź się jakie ekstra źródło (http://metalzdrewnem.pl/dekoracje) było naszą motywacją. Miłej lektury!

Widok przyrody w salonie, sypialni, lub nawet w gabinecie przysporzy koneserom przyrody oczekiwany spokój od głośnej powszedniości. Fototapety w kwiaty szczycą się ogromną sławą zwłaszcza wśród płci pięknej. Wybór ich bez wątpliwości spowoduje metamorfozę dotychczasowej aranżacji pomieszczenia i tchnie podmuch wiosny bez ogromnych nakładów pieniężnych. Wzór kwieci w tapetach odnaleźć można w postaci drobnych lub powiększonych gabarytów. Z wyjątkiem rzeczywistych motywów występują również te w postaci rysunkowej – jedno czy też wielokolorowe. Aranżując ozdobienie domu w fototapety w kwiecia należy zwrócić uwagę na miękkie fasony jak też stonowaną barwę.

Interesującym ubogaceniem roślinnego motywu jest fragment ozdobny w postaci kropel rosy, jakie ukarzą moc orzeźwienia w doskonałym wydaniu. Fototapety w kwiecia to najczęściej wybierany motyw do ozdobienia wnętrza, zaś argumentem przemawiającym za nim jest subtelność.