Fototapeta jako kreatywny sposób na dekorację ścian

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
fototapeta to pomysłowy sposób na dekorację ścian. Stosowana praktycznie w jakimkolwiek pokoju, jednak w ostatnim czasie coraz śmielej wkracza w łazienkową powierzchnię.

Chociaż wydawać by się mogło, że królestwem łazienki władają płytki ceramiczne, to jednak jest odmiennie.
nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli pragniemy, ażeby aranżacja łazienki była niepowtarzalna, wybierzmy dekoracje ścian. Fototapety do łazienki muszą być przede wszystkim odporne na wilgoć. Winniśmy zadbać też o to, ażeby ozdoba ściany wpisywała się w styl łazienki. Wrogiem ozdoby ścian w formie fototapety w łazience jest woda i dominująca w tym miejscu wilgotność. Długowieczność typowemu plakatowi umieszczonemu na papierze gwarantuje laminowanie, albo położenie go w aluminiowej ramce za szkłem. Jest to praktyczne rozwiązanie, gdy lubimy transformacje wystroju łazienki, bo bez trudu można zamienić go na nowy. Fototapetę do łazienki kupujemy na wzmocnionym podłożu winylowym na flizelinie laminowanej. Takie tworzywo jest nie tylko mocne na zmiany mechaniczne, lecz także wodoszczelne.
Fototapety szklane to opcja dla wymagających klientów, jacy poszukują niezawodnego podejścia. Szklana wersja nie tylko jest wyjątkowo prosta w utrzymaniu, lecz również stanowi interesujący dodatek, który przyozdobi każde wnętrze. Największą zaletą fototapety na szkle jest dogłębna ochrona przed wilgocią.

Do wyboru mamy wariant umiejscowiony pod szkłem hartowanym, model z podwójnym oszkleniem, a także fototapetę drukowaną na szkle utwardzanym. Wszystkie te fototapety są dobrym rozstrzygnięciem. Jest to bardzo stosowny projekt na pomysłową aranżację toalety.