Fototapety 3d – całkiem nowy wymiar aranżacji wnętrz

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Mamy to szczęście, że żyjemy w czasach, jakie oferują nam niesłychanie proste, nadzwyczaj szybkie jak też nadzwyczaj efektowne rozwiązania prawie w każdej dziedzinie życia.
Także jeśli mówimy o aranżacji pomieszczeń.

podłogi

Autor: Robert Scarth
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki zadziwiającym chwytom a także projektom dizajnerów możesz wyczarować w mieszkaniach autentyczne cuda bądź odmienić metraż pokoju dziennego czy też kuchni. Jak to jest możliwe? Dzięki użyciu współczesnych fototapet 3d. Najszybszą metodą na zmianę wyglądu wnętrza są fototapety 3d do salonu, dzięki którym nie wyłącznie udekorujesz ściany, ale optycznie zwiększysz jego metraż.

Gdy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto (http://www.da-bud.pl/oferta/kabiny-i-parawany/) podobne nasze portale, które prezentują to zagadnienie – z pewnością także Cię zaciekawią.

W zależności od Twych upodobań oraz stylu w jakim urządziłeś wnętrze, możemy dobrać zupełnie różny wzór – począwszy od pejzażu, poprzez panoramę miasta, po abstrakcyjną kompozycję. Każda z propozycji stworzy w Twym salonie całkowicie inną jakość.

Okładzina ścienna szkło lacobel, kuchnia

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl
Poetyczny widok – to klasyka fototapet. Należycie dobrane przedstawienie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu począwszy od tradycyjnego a kończąc na ultranowoczesnym. Górzysty, nadmorski, polny czy też pustynny – możliwości są bezgraniczne, najistotniejsze jednak, ażeby dobrać wzór tak ażeby pasował do stylistyki która dominuje w salonie. Usiana kwieciami łąka stworzy harmonijną kompozycję w aranżacji rustykalnej, z kolei w kolonialnym salonie o wiele lepiej sprawdzi się tropikalna dżungla.

Fototapety motocykle doskonale sprawdzą się w pokoju młodzieńca, z kolei abstrakcyjne fototapety 3d przypadną do gustu wszystkim tym, którzy kochają nowoczesne, oryginalne wzornictwo. Tutaj najlepszym kryterium doboru przedstawienia do mieszkania będzie kolor.