Fototapety są modnym rozwiązaniem na podkreślenie, lub wręcz wyznaczenie wystroju wnętrza.
Fototapeta może wizualnie dodać przestrzeni małemu pomieszczeniu.

Łazienka Keramag iCon

Autor: KOŁO
Źródło: KOŁO

W tym przypadku do udekorowania ścian niezbędny jest wzór o charakterze przestrzennym. Wdrożenie fototapety schody stanowi świetny sposób, ażeby optycznie powiększyć przestrzeń. Genialne rozstrzygnięcie zezwoli na wprowadzenie do domu i mieszkania w bloku niezwykle dekoracyjnego składnika. Taka ozdoba ścienna sprawdzi się bardzo dobrze w salonach urządzonych w każdym stylu. Ozdobny detal imitujący klatkę schodową w wyszukanej i zabytkowej odsłonie z pewnością przystroi wnętrze, również przyzna mu finezyjny wygląd. Fototapety schody będą ładną oprawą pomieszczeń wykończonych w jasnej kolorystyce.
Fototapeta jako element dekoracyjny ścian może zamienić płytki między szafkami w kuchni, bądź stać się też ozdobą niedużej toalety, elementem relaksującym w sypialni, jest w stanie również przedstawić gwar wielkiego miasta do salonu. Jest możliwość okleić nudny mebel, bądź zakamuflować pod nią drzwi. Prócz gotowych szablonów fototapet możemy zrobić wydruk na zamówienie. Fototapety kładziemy tak jak klasyczne tapety na klej, albo wybieramy opcję samoprzylepną. Jest niezwykle praktyczna, prosta w utrzymaniu i w aplikacji. Fototapeta dodaje głębi i dynamiczności, poprawia wnętrze. Motyw który może znaleźć się na ścianie zależy tylko i wyłącznie od własnej kreatywności.

Jest mocnym narzędziem architektów w dekorowaniu ścian. Dają dużo możliwości twórczych i są tanim, szybkim i kreatywnym rozwiązaniem na fantastyczną ścianę.