Chcesz ozdobić fototapetą mieszkanie? Frapujesz się którą powiesić fototapetę w sypialni natomiast jaką zakupić do salonu?
W trakcie dobierania fototapety do pomieszczenia liczy się wzór, projekt i jakość.

szkło w budynku

Autor: zanten.net
Źródło: http://www.flickr.com
Radzimy, na co warto zwrócić uwagę przy kupnie, by wybrana fototapeta zapewniała estetykę i jakość. Propozycje fototapet są bogate, dostępne są wyszukane wzory – kolaże przedstawiające najsłynniejsze stolice, biało-czarne fotografie, grafiki. Jednym słowem fototapeta optyczne powiększenie zaprezentuje, co tylko pragniesz. Fototapety to świetny pomysł na ściany, możesz projektować je z fantazją, pasją a także wspomnieniami. W szczególności inspirująca jest opcja zrealizowania fototapety z fotografii własnych i wbrew pozorom nie potrzeba do tego ogromnych zdjęć. Specjaliści podpowiadają, iż starczą fotografie zrobione aparatem, który ma ponad dwanaście pikseli oraz dobrą optykę. Poza tym eksperci obrobią je w taki sposób, ażeby nie było widać poszczególnych pikseli. Dobre przedsiębiorstwa, które profesjonalnie zajmują się tworzeniem fototapet, umieją dopasować fototapetę właściwą do wybranego wnętrza. Analizują, czy fototapeta będzie pasować, pomogą dobrać kadr oraz rozmiar lub szukają innych rozwiązań.
Urządzanie wnętrz

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku dostępne są 3 najbardziej popularne warianty fototapet: foliowa, winylowa i lateksowa. Owe 3 rodzaje oznaczają różne podłoża. Różnią się ceną, zastosowaniem oraz wytrzymałością.

Warto mieć pojęcie, iż fototapety Drukowane są w pełni ekologicznymi farbami na rozmaitych materiałach i to właśnie rodzaj podłoża, na którym jest wydrukowana fototapeta, różnicuje ich cenę oraz jakość.