Fototapety 3d – całkowicie nowy wymiar aranżacji mieszkań

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Mamy to szczęście, iż żyjemy w czasach, jakie proponują nam nader proste, nadzwyczaj prędkie a także bardzo efektowne podejścia praktycznie w każdej dziedzinie życia.
Nie inaczej jest, kiedy mówimy o aranżacji pomieszczeń.

Dzięki zaskakującym chwytom oraz projektom dizajnerów możesz wyczarować w naszych mieszkaniach autentyczne cuda bądź odmienić metraż pokoju dziennego lub kuchni. Jak to jest możliwe? Odpowiedź jest nieskomplikowana – współczesne fototapety 3d! Rezultat 3D łączy nam się głównie z kinem. Najszybszym sposobem na odmianę wyglądu pomieszczenia są fototapety 3d do pokoju dziennego, dzięki jakim nie tylko ozdobisz ściany, lecz również wizualnie powiększysz jego metraż.

Przeczytaj ten ciekawy tekst a jeśli fascynuje Cię więcej informacji na omawiany temat to odkryj więcej tutaj – znajdziesz więcej danych na to zagadnienie.

W zależności od Twych upodobań a także stylu w jakim umeblowałeś wnętrze, można dopasować zupełnie inny wzór – zacząwszy od krajobrazu, poprzez panoramę miasta, po abstrakcyjną kompozycję.

fototapeta kwiaty

Autor: Blondinrikard Fröberg
Źródło: http://www.flickr.com
zestawy

Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Malowniczy krajobraz – to klasyka gatunku. Stosownie dobrane przedstawienie sprawdza się w każdym mieszkaniu zaczynając od tradycyjnego a kończąc na nowoczesnym. Wyżynny, morski, polny bądź fototapeta kwiaty – możliwości są nieograniczone, najważniejsze jednak, ażeby dobrać wzór tak ażeby pasował do stylistyki która panuje w salonie. Usiana kwieciami łączka stworzy harmonijną kompozycję w rustykalnej aranżacji, natomiast w kolonialnym pokoju dziennym dużo lepiej sprawdzi się tropikalna dżungla. Urok wielkich miast – to rozwiązanie dla prawdziwych wielbicieli miasta, którzy w mieście rezydują i na miasto uwielbiają spoglądać.

Fototapety 3d do salonu z widokiem Nowego Jorku bądź Londynu to znakomity sposób, by nadać aranżacji wielkomiejskiego wdzięku.

Zobacz ten link – to naprawdę świetna propozycja (www.elektryczne.eu/karnisze-elektryczne/), która z całą pewnością bardzo Cię zaciekawi. Nie czekaj więc i zobacz już teraz.

Wieża Eiffla, Big Ben – sięgnij po miasta, które najbardziej lubisz albo do jakiego zawsze chciałeś pojechać, a jeszcze nigdy nie miałeś sposobności.