Maj to okres Pierwszych Komunii Świętych i pięknych pamiątkowych zdjęć

Kategorie Bez kategorii
Komunia Święta to dla dzieci wyjątkowy dzień. Rodzice również decydują się na pamiątkowe sesje zdjęciowe z powodu takiej okazji.
Przystąpienie dziecka do Pierwszej Komunii to wyjątkowo ważne wydarzenie w jego życiu.

ciąża

Autor: Yohann Legrand
Źródło: http://www.flickr.com
rodzina

Autor: MSM MOŃKI
Źródło: MSM MOŃKI
Doświadcza stuprocentowego przyjęcia do wspólnoty Kościoła. Wkłada białe ubranie oraz skupia się na słowach kapłana. Rodzice jednak myślą szerzej. Muszą zorganizować przyjęcie oraz zarezerwować dobrą restaurację. Jeśli mają spory dom, to często przyjmują gości u siebie, jednakże organizują catering. oczywiście istotną kwestią jest również sesja fotograficzna. Jeśli mieszkamy w województwie mazowieckim i interesują nas sesje komunijne Warszawa ma co najmniej kilku dobrych fotografów, którzy wyspecjalizowali się w tego rodzaju zleceniach. Jest to ciężkie zadanie, gdyż należy mieć ogrom cierpliwości oraz podejście do maluchów. Powinien umieć je zagadać czy rozśmieszyć. Ogromną sztuką jest też umiejętność skupienia uwagi dziecka na jednej rzeczy albo sprawienie, by nie kręciło się choć przez chwilę. Rodzice powinni przeglądnąć kilka albo więcej witryn w sieci, gdzie będą mogli zobaczyć portfolio i zdecydować czy to jest dokładnie to, czego potrzebują. Jeśli przykładowo zamarzy się im sesja zdjęciowa w plenerze, to z pewnością będzie ona kosztowała znacznie więcej.

W ogóle warto od razu z fotografem umówić się na konkretny dzień oraz stawkę, tak byśmy porem nie byli niemiło zdziwieni. Może on dla nas również wykonać album, w którym umieścimy najpiękniejsze zdjęcia. Będą one pamiątką na długie lata.