Jak ozdobić domek na Święta Bożego Narodzenia?

Kategorie Poznaj
Święta Bożonarodzeniowe są okazją, jedną z niewielu w roku, aby nadać swojemu domu świąteczny design i podniosłą atmosferę. Spraw, by twój domek przemienił się błyskawicznie, łatwo jak też tanio w świąteczną krainę czarów.
Przystrój wszystko świątecznymi stroikami, ozdobami, kokardkami.

Kokardy prezentują się niezwykle uroczyście. Ozdób nimi oparcia krzesełek, świeczniki, donice, wianki, uchwyty koszyczków, firanki, sztachety. Pamiętaj, iż kokardy i wstążki powinny pasować do reszty dekoracji a także do stylu twego mieszkania. Używaj kolorów: czerwonego, zielonego, złotego. Przez cały czas świąteczny używaj do każdego obiadu specjalnej bożonarodzeniowej stołowej zastawy. Stolik koniecznie ozdób świecami. W ich świetle każdy posiłek będzie przyjemny.
Bądź zdrową egoistką

Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Dekoracje do wnętrz

Autor: Alba García Aguado
Źródło: http://www.flickr.com
Stawiaj również dużo świec w łazience przy umywalce jak też wokół wanny. nastrój ablucji w świetle świeczek jest niezastąpiony. Kiedy masz małe dzieciaki w domku ten pomysł nie będzie właściwy. Zadbaj, ażeby każdego wieczoru był rozpalony ogień w kominku. Namawiaj członków familii, by jak najczęściej odpędzali przy nim czas, czytali, pisali kartki świąteczne bądź po prostu spali. Zawieś świąteczne wianki na wszystkich drzwiach. Rzecz jasna zacznij od drzwi wejściowych. Tam zawieś najśliczniejszy, aby witał naszych gości. Wianki świąteczne, ozdobione czerwonymi kokardami wyglądają także ładnie przywieszone do poręczy balkonowej.

Girlandami ozdób także okna frontowe oraz drzwi (drzwi dymoszczelne) do sypialni z obydwu stron.

Szukasz przykuwającego wzrok tekstu, który omawia przydatne tematy? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik, gdyż niechybnie Ci się przyda. Naprawdę zalecam to omówienie (https://ewinietki.pl/winiety/austria).

Do wykonania wianuszków użyj prawdziwej sosny, ostrokrzewu lub świerku, a do ich dekoracji – owoców, szyszek, kokardek lub świeczek.