Szkoła jest placówką, gdzie nasze dziecko spędza sporo czasu – niekiedy nawet więcej aniżeli w domu

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Szkoła powinna być miejscem ciepłym, a nie odstraszającym. Ma za zadanie nakłaniać dzieci do tego, by miały ochotę w niej się uczyć. Zatem design (ściany i podłogi) powinien być tak samo fajny, jak nauczyciele.

asprodukt, sauny, spa
dywan do szkoły

Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com

W szkole dzieci mają się uczyć – z tego założenia wychodzą nadal niektórzy rodzice i pedagodzy. Jednak instytucja ta dla dziecka to prawie dom. W niej spędza większą część swego dnia. Zatem szkoła musi nie tylko wpajać wiedzę, ale powinna stać się także ciepła – szczególnie dla maluchów, które jeszcze stosunkowo mocno odczuwają tęsknotę do mamy. Jeżeli młody uczeń z początkowych klas po lekcjach jest zmuszony jeszcze zostać w świetlicy, to chociaż tam powinien czuć się jak w domu – świetlica musi być jego domem. To w niej można nie tylko zrobić lekcje pod czujnym okiem nauczycielki, ale kliknij tu istnieje także czas, żeby się bawić.

Masz spory kłopot z odszukaniem efektywnego rozwiązania Twojego dylematu? Na pewno prędko pomoże Ci ta strona chodniki dywanowe.

Przez to, że masę czasu oseski spędzają wówczas na podłodze (w szczególności chłopcy, kiedy jeżdżą samochodzikami), to musi być położony na niej dywan. Spełni on jednocześnie dwa zadania – będzie chronił przed chłodem, ale również doda świetlicy miłego akcentu. Dywan do szkoły może na przykład pokazywać niewielkie miasto z ulicami i domkami, gdzie chłopcy będę mogli jeździć autkami, a dziewczynki grać w sklep.

Da to szkrabom możliwość do grupowej zabawy z rówieśnikami, ale również uaktywni ich wyobraźnię. Nie zapominajmy jednak, że dywan powinien być wyprodukowany z najwyższej klasy materiałów.