By zaoszczędzić miejsce w pokoju, możemy postawić na sosnowe półki na przeróżne przedmioty

Kategorie Bez kategorii
Każdy, kto mebluje mieszkanie, powinien przemyśleć kwestię dobrego ustawiania swych rzeczy, by nie zagracały one przestrzeni.
W dzisiejszych czasach zakup mieszkania to niezwykle kosztowna sprawa.

motyw

Autor: Linda N.
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to związane z wydaniem wszystkich oszczędności na tzw. wkład własny i wieloletnim kredytem wziętym w banku. Przez to mieszkania z reguły są dosyć niewielkie i trzeba wykazać się kreatywnością, żeby były one funkcjonalne i aby pomieściły wszelkie rzeczy wszystkich członków rodziny.

Nie czekaj – naciśnij ten link narzynki i gwintowniki i raduj się zawartymi tam nowymi postami. Na pewno pogłębią one Twoją wiedzę na powyższy temat.

Dlatego należy przemyśleć kwestię półek w sypialniach oraz również w kuchni. Z pewnością nie będą one zabierać optycznie zbyt dużo przestrzeni, zatem pomieszczenie nie „skurczy nam się w oczach”. Na dodatek będzie dało się poustawiać na nich nasze rzeczy. Smyki na pewno wykorzystają je na swe zabawki i książeczki, w kuchni można na nich umieścić kubki i filiżanki do kawy, a w pokoju dziennym zdjęcia i książki. Tak zagospodarowana przestrzeń będzie wyglądać doprawdy przyjemnie. Dobrym pomysłem będą półki sosnowe. To piękne i jasne drewno pasuje do wszelkich wnętrz oraz niemal każdego designu. Rewelacyjnie będzie prezentować się przy tradycyjnym wystroju wnętrz, ale także przy dosyć współczesnym, gdzie rządzić będzie metal lub szkło. Sosna jest dobrym drzewem. Jest giętka, zatem łatwo robi się z niej meble.

Poza tym spotkamy ją u nas, więc nie trzeba jej przywozić przykładowo z dalekiej Afryki. To sprawia, że jako materiał jest powszechnie dostępna i tania. To także spory plus.