Oryginalny sposób na wykończenie przestrzeni mieszkania za pomocą funkcjonalnych jak i stylowych dopełnień

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Współcześnie wyposażenie domu wcale nie zakańcza się na zakupie designerskich mebli jak łóżka czy oszklone szafy. To drobne dodatki wydobywają konkretną atmosferę w mieszkaniu uwidaczniając nadrzędne preferencje lokatora oraz jego unikalną osobowość, a raczej jej aspekty.

designerskie zegary

Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
W rezultacie zakupienie pasujących oraz co ważne niepowtarzalnych dodatków jest w stanie sprawić nie mały kłopot. Nowocześnie myślący nabywcy poszukują produktów, które niejako będą odbijać ich samych. Zadanie sobie pytania jaki rodzaj przestrzeni będzie dla mnie odpowiedni nie zawsze daje ani szybką ani satysfakcjonującą odpowiedź. Z prezencją mieszkania trzeba eksperymentować – jest to proces, jaki się nie kończy. Żeby uniknąć aranżacyjnych dubli duża liczba konsumentów decyduje się na opcje droższe, ale będące gwarantem unikalności – designerskie zegary są tego perfekcyjnym przykładem. Designerskie zegary to zarówno funkcjonalny jak i stylowy dodatek, jaki pasować będzie do praktycznie dowolnego typu przestrzeni. Zegary te idealnie pasowa będą do przestrzeni korytarza, salonu czy sypialni. Stojące (zobacz lampy stojące tanie) lub wiszące designerskie zegary w swoim wyglądzie spajają klasyczne motywy z bieżącymi trendami, w rezultacie są one dopełnieniem, będącym po prostu na czasie.

Fakt stylowy dodatek z tej kategorii jest bardziej drogi niż pospolity zegar, jednak płaci się tutaj za konkretny efekt – jest to rodzaj inwestycji, jaka szybko się zwraca jednakowo w krótko, jak i długofalowym wymiarze.