Wystrój sali weselnej- w jaki sposób zdecydować się na odpowiednie kolory?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Gdy przygotowania do wesela idą pełną parą, nie można zapominać także o małych szczegółach, takich jak ozdoby kluczowych miejsc, jak i również wielu przedmiotów. Może dla nielicznych przyszłych małżonków, są to kwestie czasami mało ważne, to jednak warto pomyśleć o ostatecznym wyglądzie całej ceremonii.

Zasadniczym czynnikiem wpływającym na podjęcie decyzji ma klimat i kolorystyka sali weselnej.

Struktura naszej strony zaintrygowała Cię? A podane przez nas wiadomości? Jeżeli tak, to zapraszamy do następnego artykułu. Tam znajduje się szalenie ciekawa kwestia (tokarnia-sosenka.com.pl/bombki-decoupage).

To ona nade wszystko dyktuje nam styl, jakiego koloru należy się trzymać, chyba że jest to wyjątkowo luksusowa sala, w której nic nie rzuca się w oczy. Bez względu na rodzaj i kolor ścian, za każdym razem sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeżeli panna młoda wybierze białą suknię. Biały kolor jest subtelny, rozświetla salę i dodaje cudownej lekkości. Zobacz przykład tutaj: .

Znakomite będą małe bukieciki na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, gdyż biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, np. różem, wrzosem, lawendą czy brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by ubogacić kolorystkę wnętrza i do tego uczynić ją bardziej przyjemną. Jeżeli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, by pasowały do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w której przygotowujemy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć albo zakupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

przyozdobić auto – oklejanie samochodów słupsk i kościół, jak również zrobić zaproszenia. Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie ”wesołe” barwy, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna zgadzała się z zimowym klimatem.

Najistotniejsze to nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, by nie okazało się, że każdą decyzję musimy podejmować naprędce, gdyż to najlepsza droga do awantur i niezgody. Zacznijmy przygotowania na parę miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy stosownie dużo czasu i nasze wesele będziemy wspominać z radością, a nie z żalem, że nie wszystko poszło po naszej myśli. Dekoracje sal weselnych to naprawdę istotny element, toteż już dziś warto o nich pomyśleć.