Klocki jako jedna z bardzo kształtujących zabawek

Kategorie Nasze dziecko
Klocki to jedna z niezwykle rozwijających zabawek, jakie kiedykolwiek stworzono. Z drewna, plastikowe, z obrazkami, bądź bez, bez względu na to, jakie wyselekcjonujemy dla własnego dziecka, będzie to perfekcyjny wybór.

Klocki Lego modyfikują biegłość manualną i nauczają dokładności. Na początku maluch umie wyłącznie obracać je w dłoni, bądź nimi rzucać. Później usiłuje dopasowywać je do siebie. Ostatecznie staje się malutkim konstruktorem. Klocki poprawiają wyobraźnię. Brzdąc w swoich budowlach imituje rzeczywistość, ale również próbuje opisywać w konstrukcjach przestrzennych rzeczywistość z baśni i z osobistych marzeń. Nauczają również koncentracji, wytrwałości i systematyczności. Żeby stanął drapacz chmur, dom z ogródkiem, czy nawet prosty pociąg, potrzeba wiele wysiłku, ponawiania prób, mozolnej pracy.
pomieszczenia

Autor: Adam Tas
Źródło: http://www.flickr.com
klocki lego

Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki Chi Chi Love to malutkie, pluszowe popularne pieski Chihuahua, które zaskarbiają sobie serca coraz to większej ilości dziewczynek na całym świecie. Chi Chi Love mogą być traktowane jako pluszaczek do łóżka, jest możliwość zabierać je ze sobą na zewnątrz, do szkoły, czy na wycieczki. Chi Chi Love to kolekcja, która ciągle się zwiększa. Odnajdziemy w niej dużo różnych psin, również ubranek, torebek i różnych dodatków. Wśród psiaków odnajdziemy także zabawki interaktywne, które posiadają wiele funkcji, zaprogramowanych ruchów, a również reagują na komendy, również imię właścicielki.

Pieski Chi Chi Love to przede wszystkim pluszaki, do jakich możemy się przytulać i przebierać, także czesać je.
W zbiorach Chi Chi Love zdołamy również napotkać na maleńkie statuetki psin. Sprzedawane są one osobno, lub w dużych zestawach.