Pokój dzienny to serce całego domu. To tutaj wypoczywamy po pracy, oglądamy TV, gramy z maluchami w gry planszowe czy czytamy gazety.
Styl tego pomieszczenia warto zaznaczyć fototapetą.

żaluzje
Co istotne, z jej pomocą możemy troszeczkę „poczarować” oraz polepszyć proporcje wnętrza, przydać mu głębi bądź też optycznie podnieść. Czarno białe fototapety to znakomite rozwiązanie zarówno do dużego, jak i niedużego salonu. Należycie dobrana nie jedynie nie przytłoczy salonu, ale także sprawi, że będzie się ono prezentowało o wiele lepiej. Trzeba jedynie wyselekcjonować odpowiednie zdjęcie.

Z czystym sumieniem zalecam to źródło (https://elektryczne.eu/szyny-sufitowe/) każdemu fanowi tego zagadnienia. One niewątpliwie również są warte przeczytania.

Z pomocą takiej fototapety dodasz swemu wnętrzu dodatkowych metrów bez burzenia ścian albo innych większych zmian. Dobrze dobrana fototapeta potrafi nadać salonowi głębi, poszerzyć go. W niewielkich metrażowo salonach szczególnie mile widziane będą tapety przedstawiające arkady czy też kładkę zmierzającą wgłąb fototapety. Inny pomysł to zdjęcie pomieszczenia, będące jakby przedłużeniem niedużego pomieszczenia.

fotele

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl

czarno białe fototapety

Źródło: flickr.com
Jeżeli Twój salon zdaje Ci się zbyt niski, podniesiesz sufit z pomocą odpowiednio dobranej fototapety. Tu dobrze sprawdzą się fotografie, na jakich widoczne są pionowe fragmenty, takie jak wieżowce.

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie wartościowy to sprawdź serwis obrazy na szkle, w którym przeczytasz tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Dzięki nim ściana będzie zdawać się wyższą, natomiast strop bardziej od niej oddalony. Pokój dzienny to wnętrze, w którym spędzasz kilka godzin dziennie, dlatego na jego ścianach powinny znaleźć się odcienie jak też motywy uspokajające.

Mogą to być krajobrazy, prezentujące czy to środek lasu, czy ładną plażę z drewnianą kładką prowadzącą do morza. Miast niej możemy wybrać też panoramę miejską, kompozycję kwiatową czy też tak uwielbianą przez niektórych abstrakcję.