Szukasz pomysłu na prezent dla wielbiciela planszówek? Poznaj nasze propozycje!

Kategorie Materiały dodatkowe
Jeszcze parę lat temu gry planszowe zazwyczaj kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciał zapomnieć. Jednakże od jakiegoś czasu planszówki przeżywają wyjątkowy renesans – grają w nie zarówno dorośli jak i mali, a na rynku jest coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Jeśli szukasz jakiejś fajnej planszówki dla siebie albo chciałbyś komuś kupić taką w prezencie, wówczas niewątpliwie powinieneś zapoznać się z naszymi propozycjami!
Szogun dla wielkich strategów
Jedną z najmocniej ostatnio polecanych gier jest na pewno Szogun gra, która zagwarantuje Wam rozrywkę na wiele zimowych wieczorów. Jeżeli lubisz gry strategiczne, zdecydowanie będzie to odpowiednia pozycja dla Ciebie. W grze wcielisz się w jednego z magnatów Japonii, który próbuje budować swoje imperium. Wznoszenie zamków, wymiana handlowe z innymi graczami i możliwość rozbudowania swojego imperium to z pewnością ogromne zalety tej gry.
Alchemicy dla wielbicieli magii
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Alchemicy gra to tytuł dla tych, którzy pożądają od gry nieco magii. W tej grze wcielasz się w tytułowego alchemika, którego zadaniem jest posiąść jak najwięcej tajemnej wiedzy dotyczącej sporządzania wszelkiego rodzaju eliksirów i sporządzenie swego autorskiego przepisu na jeden z nich.
Battlestar dla miłośników Gwiezdnych Wojen
Warszawa
Battlestar Galactica gra planszowa to niemal obowiązkowa pozycja dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.

Jeżeli chcesz uratować świat lub zniszczyć podniebne imperium swojego wroga, Battlestar Galactica niewątpliwie będzie dla Ciebie odpowiednią propozycją. Zazwyczaj rozgrywka trwa dość długo, więc na pewno musisz rezerwować sobie długie wieczory na takie rozgrywki!