Fototapety i pomysłowe inspiracje na aranżacje pomieszczeń

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Nie potrzeba architekta pomieszczeń, by uzyskać ciekawe jak też wyjątkowe aranżacyjne efekty, którymi wzbudzisz zachwyt pośród domowników oraz gości.

fototapety aranżacje

Autor: PIXERS
Źródło: PIXERS
Nie musisz także rezerwować olbrzymiego budżetu. Wystarczy parę prostych chwytów, ażeby dobrze znaną przestrzeń, wywrócić do góry nogami oraz całkiem zmienić jej wygląd, a wszystko to z wykorzystaniem fototapety na ścianę. Przykładem mogą być realistyczne fototapety uliczki 3D dodadzą pomieszczeniu głębi. Nawet nieduży salonik może wydać się dużo przestronniejszy, gdy ściana zostanie upiększona fototapetą. Fototapety uliczki polecamy do wnętrz prywatnych, a również restauracji, pizzerii oraz wnętrz socjalnych. Jeżeli idzie o fototapety aranżacje jakie uzyskamy zależą od tego co znajduje się na fototapecie. Fototapety przestrzenne uliczki nadadzą pomieszczeniu surowego, ale ciepłego nastroju, zaś fototapety uliczki z kwieciami, wprowadzą uspokajającą aurę bliskości przyrody. Nie trzeba mnóstwa zabiegów, aby z pomocą takiego obrazu na ścianę uzyskać zadziwiająco realistyczne efekty.
WC

Autor: Benjamin Moore
Źródło: Benjamin Moore
sklepy

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria
Kuchnia jest miejscem do jakiego dość często zapraszamy gości. Aneks połączony z jadalnią stanowi centrum domu, albowiem jak twierdzi słynne przysłowie „przez żołądek do serca”.

Z owego względu musimy zatroszczyć się o odpowiednią aranżację tego wnętrza, zaś nic nie nadaje się do tego celu lepiej aniżeli fototapety panoramiczne do kuchni – wytrzymałe na typowe zabrudzenia, są zmywalne, bezproblemowe w czyszczeniu a także co najważniejsze, atrakcyjne wizualnie. Ilu ludzi, tak wiele pomysłów na wykorzystanie fototapet przy dekoracji mieszkania. Właściwie nie blokuje Cię pod tym względem zupełnie nic, poza własną fantazją.